Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a kedvenc teád? Nekem a...

Mi a kedvenc teád? Nekem a kamilla, hárs, csipkebogyó tea.

Figyelt kérdés
(Lehet nem az élelmiszereknél kellett volna feltennem ezt a kérdést, de nem tudom. XD)

aug. 21. 22:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Néha megőrülök ettől az oldaltól, én nagyon le szoktam ellenőrizni a kérdéseimet mielőtt kiírom őket, külön írtam a hashtag-et, hogy "hársfa tea", erre itt látom #harsfatea-nak lett kiírva, emellett a bodza teát is #-be írtam, de az sem jelent meg, hát na mindegy.
aug. 21. 22:16
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Borsmenta, gyömbér citrom.
aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ezek szerint a rendszer okosabb, mint te. El nem tudom képzelni, miért írod külön a hársfatea, bodzatea szavakat.
aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hársfa, zöldtea, darjeeling.
aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Képzeld el "kedves" #3, ha beírod a keresőbe például, hogy hársfa tea és bodza tea, vannak oldalak ahol egybe, vannak ahol külön írták ezeket a szavakat, akkor mind ostobák akik azokat a cikkeket írták ahol nem egybeírva vannak ezek a szavak? Nincs szükség a bunkóságodra.
aug. 21. 22:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Emellett teljességgel jelentéktelen amit írtál #3 azt is tekintve, hogy bezzeg "a rendszer" a #zöld tea meg a #kamilla tea esetében mégis külön írta ki őket ahogyan írtam, és a hársfateáról lehagyta az ékezetet és úgy lett kiírva, szóval igazán nem számít az, hogy most hogyan is írtam én azokat a szavakat, ennyi.😂
aug. 21. 22:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Zöld tea natúr teafűvel, de vágok bele egy karika citromot vagy lime-ot általában. Frei kávézóban volt régebben málnás fehér teafűve, azt nagyon szerettem még, kár, hogy már nincs.
aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcs,earl Grey.
aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Earl grey
aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima fekete, English Breakfast, Earl Grey (vele még “barátkozom”). A gyümölcsteákat annyira nem szeretem, max talán az erdei gyümölcsöst. Aztán vannak ilyen különlegesebb teák, pl karamell, vanília, csoki, de eddig még nem vitt rá a lélek hogy vegyek, mert annyira furán hangzanak.
aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!