Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Létezik még jó ropi?

Létezik még jó ropi?

Figyelt kérdés

Azt a színvonalat nyilván nem várom, mint ami 40 éve a gyöngyösi Pattinka volt, de azért olyan jó lenne, mint 10 éve a Tesco-s, vagy 4 éve a Penny-s ropi volt.

Mostanában viszont egyáltalán sehol nincs jó. Nagy ritkán még a Penny-s egész tűrhető (mikor kicsit jobban megsütik), de általában az is teljesen ízetlen, mint az összes többi.


tegnapelőtt 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Én régen a Nógrádit szerettem, de amerre én járok szinte sehol nem lehet már kapni, így megszoktam a Lidl ropiját.
tegnapelőtt 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindkettő elég jó volt régen, mostanában viszont már egyik se. Igaz, nagyon ritkán veszem ezeket.
tegnapelőtt 18:30
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Mindegyik finom, amelyik nem ilyen fényes bevonatú.
tegnapelőtt 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán. A legjobb még a Lidl-ben kapható 40 gr-os Retro ropi, a pénztáraknál keresd kis csomagolásban.
tegnapelőtt 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A Nógrádi még mindig jó, de a coop saját márkása is közelíti a minőségét
tegnapelőtt 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A Tescóban nem túl régen még kaptam olyat, ami szerintem teljesen hozza ezt a szintet.

A sajátmárkásból kétféle van, az egyik egy üres lakozott héj, ehetetlen, a másik viszont teljesen az a fajta retro ropi, amit keresel. Nagy kiszerelésben van, 40 dkg-os talán. Perec változatban is van ugyanaz a sűrű, jól megsült tészta. Nekem ezek nagyon bejönnek.

tegnapelőtt 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nógrádi nekem is. Sparban, Coopban mifelénk mindig van.
tegnapelőtt 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem a ropi lett rossz, csak az ízlésed változott, ízérzékelésed romlott.
tegnapelőtt 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
mindegyik bevonata NATDIUM HIDROXID!!! eros lughatast kepez a gyomorban.. egyetek , lenyeg hogy finom !
tegnapelőtt 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

6

Nagy csomagosakat nem szoktam venni, mivel nem fogy el ennyi, felbontva gyorsan nedvességet szívnak magukba, és még rosszabbak lesznek.

8

Régen is voltak a mostaniakhoz hasonló ízetlenek, és manapság is előfordul néha jó a Penny-sek közt (mint írtam), szóval nem az ízlésemről van szó.

9

Sőt, még konyhasó is van rajtuk. Annak az LD50 értéke (halálos adagja) pedig 3000 mg/ttkg körül van, ami megegyezik az általánosan használt rovarölők átlagos LD50 értékével.

[link]

tegnap 06:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!