Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vágótok: miért nem találok...

Vágótok: miért nem találok semmit róla?

Figyelt kérdés

Vettem a boltban vágótok filét. Először recepteket kerestem, de nem dobott ki semmit. Egy halom amúr receptet.

Most a kalóriatartalmát keresném, mert fogyózok, de nem dobott ki semmit. Csak az amúr kalóriatartalmát.

Miért dobálja ki az amúrt, amikor totál nem ugyanaz? Máshogy is néz ki és a latin neve is teljesen más.

Mintha rákeresnék a karajra és kidobná a csirkemellet.


jún. 25. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez fogas kérdés!
jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mint hal bárhogy el lehet készíteni az ismert módokon.

Lehet távoli rokonok...

jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, a receptet el is engedtem, de a kalória fontos lenne.
jún. 25. 15:26
 4/8 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Itt vannak a tokhal adatai:


[link]

jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hova gondolsz ***** válasza:

Itt van pár recept, igaz csak tokhal, nem vágótok, de hátha tetszeni fog.

[link]

jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hova gondolsz ***** válasza:

Hamarabb elküldtem, tovább kellett volna néznem a találatokat.:)

[link]


[link]


[link]


[link]


Van még, csak nem akarom hosszúra nyújtani a válaszom. Úgy írd a keresőbe, hogy tokhal receptek.

jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Az egyiket már megcsináltam, van még a fagyasztóbant, ahhoz majd válogatok a receptek közt. Sajnos nekem nem igazán ízlik ez a hal.

jún. 26. 02:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon a vágótok védett hal, gyakorlatilag nincs is a vizeinkben, az Al-Dunán megépített duzzasztókon nem tud átjutni.

Az egykor gyakori, de mára már ritka halakból készült ételek receptjei is kikoptak, évtizedek óta nem lehet alapanyaghoz sem hozzájutni.

Pl valamikor tömegesen, olcsón lehetett hozzájutni a réti csíkhoz, azokból készült egy akkoriban tradicionálisnak mondható étel, a káposztás csík... annak sincs még leírása sem az interneten, hogy az hogy is készült.

jún. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!