Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek se jó rengetegszer...

Szerintetek se jó rengetegszer használt olajbaan vagy zsírban sütni?

Figyelt kérdés
Anyám nem fogja fel, már amikor melegíti a zsírt, ordénáré bűz van. Legalább 10-szer biztos használta, ha nem többször. Meg az olajat is, kb. 20-30 alkalommal süt benne valamit, de akkor még azt öntözi rá kajákra, amibe olajat önt, mert nehogy már újat. De ami még ezek után megmaradt az megy, a megpiroslott,.megégett sült halas edénybe, mert azt évekig használja, amíg tart és amit nem szív magába, azt aztán nem dobjuk ki. És képzelhetitek mekkora bűz van ezektől, mikor melegíti ezeket irdatlan bűz lesz a házban. A másik, hogy ez minden csak nem egészséges szerintem.
2023. nov. 7. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél neki egy forró levegős sütőt aztán megszűnt a gond.
2023. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
2023. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan undorító és egészségtelen, de egyeseket ez nem érdekel...
2023. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Anyámat semmi, ha spórolni lehet...
2023. nov. 7. 15:44
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Pont ma sütöttem 2x használt olajban.

Olyan lett, mint a beton.

2023. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nem azon múlt.
2023. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, túlsütötted, mondjuk azt sem tudom, hogy mit. Az olaj miatt az íze lesz más, meg avas, büdös, másik étel ízét rajta stb. Színe más, szaga büdös, ha melegíted, törmelékes, mondjuk azt lehet szűrni. De egészségtelen szerintem, meg az égett olaj, zsír amúgy is...
2023. nov. 7. 16:44
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Semmit nem csináltam másképp.
2023. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Anyám is szokott 2-3 sütni benne! De azért kategorizálva van pl a rántott húsosba szokott sült krumplit is mert a krumplinak nincs panírja ami bele égne meg íze se olyan intenzív hogy átvenné! De pl a halhoz külön olaj van persze! Amúgy meg drága minden, szerintem luxus lenne minden sütés után az olajat kidobni aminek 600-800Ft a legalja... 2-3 sütés szerintem bőven ki bír leszűrve!
2023. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De hallod nem 10-szer vagy 20-szor és ami még marad, azt elhasználja kajákba beleönteni...
2023. nov. 7. 18:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!