Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a különbseg a : vizes...

Mi a különbseg a : vizes zsemle, tejes zsemle, vizes kifli, tejes kifli, vajas kifli között?

Figyelt kérdés

Par napig egyedül vagyok a növeremmel, anyuek hagytak itthon penzt es most nekem kellett lemennem a Roniba az elöbb. Hoztam egy kis ennivalot.

Ok.


tejes zsemlet irtam fel mert azt kert a noverem.

A boltban vizes zsemle volt...nem ertem most mi ebben a nagy kulonbseg...eleve van itthon tej ha avval akarja enni.


Most meg total meg van ram sertodve hogy meg erre sem vagyok kepes es majd mindjar o lemegy es vesz maganak. nem ertem.


köszönöm



2023. okt. 15. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Eloszor is nyugi. Te megprobaltad. Vegyetek neki tejeset és akkor nincs összeveszés.


A vizes zsemle tésztájában víz van, picit szárazabb és picit levegősebb a tésztája. A tejes zsemle kicsit tomorebb, lagyabb, omlosabb. Inkabb kalacsos mint kenyeres. A vizes zsemle inkabb kenyeres mimt kalacsosq

2023. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Vizes zsemle az ami nagy de csak azért mert fel van fújva...

Üreges a belseje stb

Én úgy tudom, meg úgy tapasztaltam hogy nem valami tömör tészta!

2023. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az meg hogy emiatt ossze akart veszni a novered azt sajnalom nagyon.
2023. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

koszi. hat olyan kicsit hisztis de 16 eves es anyu azt mondja razzak a hormonok :-D

ez van mind1. en ettem mar es most netflixet nezek o duzzogjon

2023. okt. 15. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Te hány éves is vagy?
2023. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 16 akkor meg húzzon le a boltba magának.Ha neked nemvolt akkor neki sem lesz ha lement volna utánad a boltba nem csak a szája járna. Nemvolt kész.Nem vagy életképtelen.De ha egyszer nem volt ma a boltban az a b×zi tejes baszás akkor nem.
2023. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az van, hogy ha a nővérednek speciális igényei vannak, de derogál neki lemenni a kisboltba, akkor így járt. Mellesleg nekem is kifli, kifli. Nem igazán szeretem. De ha azt látom rajta, hogy csak osztja az észt, de tettekben nulla, direkt vittem volna vizest, hogy kapjon már a fejéhez. Nem kell sminkelni, ha leugrik a kisboltba, meg fél órát készülni, és rögtön azt vehet, amit csak akar. Nincs több félreértés.
2023. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
en 14 vagyok...miert mit szamit ez
2023. okt. 16. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
pápá
2023. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nemertem. ez ilyen jelentem a kerdest mert tul kicsi vagy ide?
2023. okt. 16. 13:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!