Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A capucino port,hogy kell...

A capucino port,hogy kell inni,hogy finom legyen?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
A port nem lehet inni, fel kell oldani forró vízben
2023. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet rosszul fogalmaztam :) nem úgy értettem,hogy a port,hanem nekem se vízzel,de tejjel nincs túl jó íze! Vagy nincs íze vagy ha van az nem olyan jó. Ki,hogyan készíti,hogy finom legyen?
2023. okt. 1. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom a tied milyen fajta, en az ilyeneket mindet tejjel szeretem csak. Szoktam bele extra cukrot is tenni, ha nem eleg edes. Tehetsz ra extra tejhabot, fahejat mondjuk. Hatha finomabb lesz.
2023. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Próbàld több porral, ès plusz cukorral. Lehet kevès a por.
2023. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
64%

Egyrészt szerepel rajta egy ajánlott hígítási arány, amit digitális mérlegen célszerű pontosan beállítani.

Ha így sem jó, lehet növelni a por arányát.

Egyébként utálom, amikor a nagyobb kiszerelésű tasakon csak azt tüntetik fel, hogy ilyen-olyan kanál adagolás.

Írja oda pontosan grammra!

Természetesen, amúgy én is többre tartom a főzött kávét, csak itt nem az a kérdés.

2023. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak jó minőségűt vegyél, olcsó húsnak híg a leve.
2023. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én tejjel és cukorral iszom, próbáld ki így, szerintem nagyon finom😊
2023. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tejpor nem tud joizu lenni. Ha instant kaveba kis tejet teszel, az fog hasonlitani arra, amit szeretnel.
2023. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első lépés: A port kidobod a gcibe.

Második lépés: Veszel egy kotyogóst, tejhabosítót (összköltség kb. 2000 Ft), valamint JÓ kávét és zsíros tejet.

Harmadik lépés: A friss kávét frissen lefőzöd, a tejet enyhén felmelegítve felhabosítod és ráöntöd a kávéra.

Negyedik lépés: Élvezed a kb. poharanként 200 Ft-ba kerülő cappuccinód ízét, ami simán veri a kávézóláncok sokkal drágább italait. :)

2023. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen valószínű az vqn ,hogy kevés port tettem bele! Koszonom a válaszokat!
2023. okt. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!