Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van olyan ketchup, ami boltban...

Van olyan ketchup, ami boltban kapható és finom? És ha igen, melyik az? Márka, lelőhely?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 00:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
a Pennys kilós. https://www.youtube.com/watch?v=l9MYvVsqu-Q ebben is hasonlót tapasztal a hölgy
2023. júl. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A finom olyan hogy izlésfüggő, amúgy ha rákeresel pl ketchup teszt, akkor van elég sok lista, amúgy sokszor nem a " nagy nevek " jönnek ki nyertesen.
2023. júl. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ismerem a ketchupokat.


Az utóbbi sok év alatt egyetlenegyszer vettünk, csak annyira emlékszem, hogy nagyon rossz volt, de nagyon. Arra viszont már nem emlékszem, hogy mi volt a márkája. Talán Globus.


Az üvegesek jobbak?


Nagyon régen még volt finom ketchup. Azért várok még pár márkanevet, hogy kinek melyik ketchup jön be.


Vagy mind ugyanolyan cukros ecetízű?

2023. júl. 23. 02:58
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Olvasgass teszteket, ennyit tudsz tenni, most az a baj, hiába írom le, hogy pl mi Univer-t szoktunk venni, ez bevált, ezt szeretjük, de lehet Neked egy teljesen másik ízlik. Sajnos ilyen tekintetben még ezek a tesztek is csak támpontokat adnak, hogy melyik mennyire édes stb aztán max ez alapján kipróbálsz párat és kiderül melyik jön be legjobban.



[link]

[link]

[link]

[link]

2023. júl. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#1. Köszi a tippet és a videót, már elkezdtem nézni, de még nem néztem meg végig. (Az a szivacs, hogy Penny pont nincs itt :/)


#4. Persze, azt tudom, hogy nem feltétlenül azonos az ízlésünk, de azért érdekel. Köszi a linkeket!


Eléggé el vagyok szokva a bolti kajáktól/ízektől, így az is lehet, hogy egyik sem ízlene.


Csak emlékszem, hogy gyerekkoromban gyakran főztem magamnak spagettit és csak úgy ketchuppal ettem. :)

Plusz volt egy hely (Debrecen belvárosában, Kálvin tér), ahol nagyon bejött a hot dog.


Azóta viszont a gyomrom nem bír mindent, de talán a paradicsomot még bírja.

2023. júl. 23. 03:16
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Univer, nincs túl sok fűszer benne. Tomi nekem már túl fűszeres volt.
2023. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6. Köszi. Olyan is van, hogy "Tomi" ketchup?
2023. júl. 23. 07:47
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a többi is

2023. júl. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8, #9. Köszi! :) Eddig még sosem láttam ilyet!
2023. júl. 23. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!