Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol kapható azonnal süthető,...

Hol kapható azonnal süthető, fagyasztott, teljes kiőrlésű vagy rozslisztes (min. 60-70 % tk. vagy rozslisztet tartalmazó) zsömle/kifli?

Figyelt kérdés
A legtöbb, amit találtam, alig tartalmaz tk. lisztet, nagy része finomliszt (pl. Lidl-is tk. kifli)
2023. jún. 13. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:

LIDL

[link]

2023. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de írtam, hogy a lidlisben alig van tk. liszt.
2023. jún. 13. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire van hozzá affinitásod, de ha magadnak megcsinálod a tésztát, és lefagyasztod, az a legjobb. még fagyottan be a sütőbe, gyorsan elkészül. Én Air Frierben szoktam kisütni, úgy is működik.
2023. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos sehol :/ a legjobb ha megveszed es rogton lefagyasztod es mikroban frissen vsgy egy ejszaka alatt szobahon kiolvasztasz amennyit kell.

A masik a magadnak sutes es nyersen fagyasztod, mindig annyit sutve amit megeszel

2023. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kész kelt cuccot simán berakom a fagyóba, aztán meg olvasztás nélkül a sütőbe?


A kész zsemle/kenyér fagyasztás-kiolvasztás hogy működik?

Légmentesen kell lezárni és lezárva kiolvasztani? Vagy ki kell venni a zacskóból?

2023. jún. 13. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam csinálni, hogy 2-3-szoros adag tésztát dagasztok, kelesztek, aztán formázom, amit ki akarok sütni azonnal, az megy a sütőbe, amit meg nem, az úgy, "sütőkészen" be a fagyasztóba.

Tálcán szoktam betenni, aztán másnap, ha már megfagyott, át kehet tenni zacskóba, úgy már nem fog összefagyni.

Aztán mikor sütni akarom, úgy fagyottan be a forró sütőbe, illetve nálam airfryerbe, mert 2 zsemléért nem kapcsolom be a nagy sütőt...

2023. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2023. jún. 13. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiegeszites: a kenyeret, zsomlet stb en mindig fagyasztom. Sima zacsiban be a fagyoba es ha enni akarom, elozo este eloveszem es ugy hagyom kiengedni. Vagy ha frissen kell akkor mikroban alacsony fokon, de akkor azt rogton meg is kell enni mert ha kihul, kiszarad
2023. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Zacskóban kell kiolvasztani is, jól értem? Mikor próbáltam, úgy emlékszem megnedvesedett...
2023. jún. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!