Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csak én nem veszek többé...

Csak én nem veszek többé Globus termékeket, a suttyó, undorító marketing kampányuk miatt?

Figyelt kérdés
Értem én h az egyszerű kisembert akarták megszólítani de én soha többet nem veszek Globus terméket. Visszataszító és undorító, szánalmas.
2023. máj. 10. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Csak te.
2023. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem a raklámok alapján döntöm el hogy mit veszek meg és mit nem. Egyrészt árak és minőség miat, meg ha nekem bevált, szeretem akkor miért ne? Nem én miattam fog csődbe menni egy elég régi cég azért mert úgy döntök egy bugyuta reklám miatt hogy mellőzöm a termékeik megvásárlását csak azért is alapon. Akik meg szintén ezt tennék Ők is elég kis számmal lennének ahhoz hogy a cég egyáltalán megérezze hogy visszaesett egy picit a forgalma.
2023. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Én jópofának találom mindhármat.
2023. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Miért, milyen reklámja van?
2023. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
4. Bugyuta szlogenjük: mocskosul finom. És hát az emberek összemaszatolják magukat evés közben. Nincs benne semmi bántó.
2023. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát az Unilever soha nem volt a toppon marketing téren, szeretnek egy kis szexizmust csempészni mindenbe.
2023. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is undi a reklám, de egyébként is a konkurencia termékeit szeretem jobban, úgyhogy nem befolyásol semmiben.

(Egyébként most, hogy így valaki leírta, már tudom, hogy miről van szó, meg emlékszem, hogy pislogtam is rajta, hogy miazistenez, de annyira nem hagyott mély nyomot, hogy a kérdést olvasva nem tudtam, miről van szó... :D)

2023. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Ezért elönyös, hogy soha nem nézek/hallgatok semmiféle reklámot.

Ha bármilyen termék nekem minöségre, ízre megfelelö, azt veszem, ha nem, akkor meg keresek mást!

2023. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem szerencsére van önálló gondolatom és nem reklámok alapján veszek árucikkeket .
2023. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

A Glóbuszt nem a Hamé gyártja Csehországban már és egy üres márkanév már csak? Mint a Boci (CZE) és a Tibi (UKR) stb. is.

Egyiket se veszem meg.

2023. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!