Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Itt a GYíkon miért nincs...

Itt a GYíkon miért nincs Gazdaság rovat ? Hova lettek azok a fokhagymák és vöröshagymák , amiket az idős emberek összefontak és elállt egy évig is ? Vettem 10 fej fokhagymát és a fele már el van rohadva. Mi ez itt ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak párat veszek, hogy ne rohadjon el.
2023. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
98%
Ez nem gazdaság, hanem ételek-italok kategória, azon belül is van egy olyan hogy konyhai praktikák, vagy élelmiszerek
2023. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
mi folyik gyöngyösön
2023. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Most is tudsz vásárolni ilyen összefonott hagymákat. Jellemzöen ott ahol leginkább a külföldi turistákat várják vevönek. ( A fonok életkorát nem garantálom!!!! De nem is értem, hogy ez neked miért fontos? Hol tároltad a fokhagymákat amik megromlottak? Lehet, hogy te tartottad rossz helyen!!! )
2023. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hová lettek?Szerintem a fokhagyma 80%-ban kínából jön a vöröshagyma pedig most szinte mind import.

Meg is mondták hogy januárra elfogy a hazai burgonya-hagyma.

2023. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Fokhagymát simán be lehet dobni a fagyóba, és akkor nem rohad el.
2023. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Kínai fokhagyma ezt eldugdosni se lehet mert nem kel ki. Gyönyörű nagy de nem igazán egészséges
2023. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok

Akkor se rohad el a fagyóban ha lepontoztok. :D

Mi a gond a válaszommal?

2023. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!