Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Volt régen a rádi pékségnek...

K.O. kérdése:

Volt régen a rádi pékségnek egy kenyere, alpesi cipó, ez volt a neve.. Lehet ilyet kapni? Vagy esetleg ilyesmit.. Rádin kívül akár..

Figyelt kérdés

Mert ami a közelünkben volt pékség, az már évekkel ezelőtt bezárt, de van még egy rádi itt a városban, meg is kérdeztem még anno hogy van-e náluk is ez az alpesi cipó, de a csaj azt se tudta mi van.. Azt mondta ő még nem is hallott ilyenről.. :D Oké.. Be akartam én menni máskor is megkérdezni, hátha csak valami tanuló volt a csaj, bár nem hiszem, mert sokszor láttam már ott, na mindegy elfelejtődött és azóta se tudom hogy most én emlékszek rosszul a nevére vagy pff, fogalmam nincs tleg, összezavart ezzel:D Na mindegy, tehát a lényeg, hogy van-e és most már az is érdekel volt-e, létezett-e ilyen kenyér?:D És ha igen, akkor lehet-e kapni még valahol? Vagy valami hasonlót, akár valami bevált rozskenyér receptnek is örülnék

Rákerestem természetesen, de rádisat nem találtam..



2023. febr. 3. 16:18
 1/1 lilpupgaming válasza:
hasonlokat lehet kapni a lipotiban
2023. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!