Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ciki házhozszállítással...

Ciki házhozszállítással bevásárolni ?

Figyelt kérdés
Nem a lusta emberek sportja ez?

2022. dec. 22. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Szerinted a szorgalom csúcsa, hogy órákat császkálsz valamikért - miközben millió felesleges dolgot is megveszel - ahelyett, hogy valami sokkal hasznosabbal, értelmesebbel töltenéd az időt?
2022. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkát adsz a szállítóknak.
2022. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, minden nap látom a tescós autót, én még nem próbáltam az online bevásárlást, de vonzó.
2022. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Komolyan nem értem.
2022. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked ciki, a többi embernek nem.
2022. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Én csak az élelmiszert veszem meg személyesen, jobban szeretem látni és kiválasztani amire szükségem van. Vegyiárut és egyéb dolgokat online vásárolok picivel többet mint n szoktam viszont úgy csinálom hogy hónapokig kitartson. Van olyan tisztítószerem amit jobban megérte nagy mennyiségben 5 literes kannába megvenni és azt felesbe vettük a szomszédommal és már lasdsan 1 éve megvan és még mindig van 1 literem belőle.

WC papírt, papírzsebkendőt, törlőt stb... szintén online rendeltem legutóbb igaz sokat de legalább van bőven és elég. Én a helyi boltokba csak drágábbat látok meg sokan felvásároltak minden olcsót szinte és nem nagyon van utánpótlás, én meg ezrét rohangálni nem fogok az is biztos. Alapból fuvaros vagyok, igaz én csak pékárót szállítok minta üzletekbe javarészt meg konyhákra, és ez épp elég futkosással jár meg sokszor 8-9 órát töltök csak vezetéssel és emellett még 2 óra olyan munkám van ami nem a vezetés hanem le és felpakolás. Persze vannak napok amikor nem vezetek ennyit és a 8 órás munkaidőm úgy megy le hogy abba még az is belefér hogy hazavezetek tehát már rég otthon vagyok amikor lejárt, viszont ezeket sokszor ledolgozom amikor tovább tart a munka leginkább a forgalmi dugók miatt.

2022. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
8 éve rendelek házhoz, nem értem mi lenne benne ciki.
2022. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Azért találták ki,miért ne használnám?
2022. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem pont, hogy praktikus. Miért lenne ciki?
2022. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam ilyen helyen, az emberek sokszor rendeltek ásványvizet, üdítőket, italokat, illetve nagyobb dolgokat, amiket így könnyebb volt nekik beszerezni, pláne, hogy nem kell cipelniük. Egyébként egy teljes bevásárlást is érdemes lehet így intézni, nekünk pl nagyon kellett figyelni a friss termékek minőségére és arra, hogy mindennek messze legyen a szavideje...
2022. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!