Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Laskagomba!Szeretitek?

Laskagomba!Szeretitek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 13:00
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
36 szavazat
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Imádom!

Két különböző recept szerint is elkészítem nagyon gyakran. Az egyik fokhagymás, fehérboros, a másik recept pedig kurkumás. De persze tejszínnel is el lehet készíteni és mindig szórok rá frissen vágott petrezselymet.

2022. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

SOk éven keresztül utáltam, aztán egyszer külföldön valaki készített nekem, azóta szeretem. A különbség a mo-i és az ottani gombában van, feltehetöen a természtési körülmények nem azonosak.


De mindenképpen erösen megsütve, nem párolva vagy fözve lesz finom

2022. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Igen, nagyon szeretem. Meg szoktam szárazon vagy pár fújás olaj társaságában pirítani és megsózom. Ma például rántottába is tettem, de szoktam meleg szendvicsbe is, vagy éppen bolognaiba rakok még akkor is, ha a hivatalos receptben nincsen. Nekem talán a kedvenc gombafajtám.
2022. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!