Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan tudok anonim módon...

Hogyan tudok anonim módon ételt adni hajléktalanoknak?

Figyelt kérdés
Konyha pakolászása közben találtam néhány, számomra már nem kívánatos, de még ép, fogyasztható ételt. Arra gondoltam, hogy egy táskában összegyűjtöm és valahol leadom. A 14. kerben egyszer egy aluljáróban láttam egy polcot, ahová étel helyezhető ki. Én a körúton lakom, kicsit messze lenne. Egyéb ötlet? Köszi előre is!

2021. nov. 28. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Re-formáló egyesületnek nincs doboza a környékeden?
2021. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetne csak úgy, odamenni hozzájuk és odaadni?

Én karácsonykor, szentestén már készítettem mézeskalács, forró tea csomagokat. Este kimentem az utcára és egyszerűen szétosztottam.

Azt hittem, hogy esetleg páran majd utánam vágják, de egyáltalán nem úgy volt. Látszott, hogy még ennek az apróságnak is örülnek.

2021. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen odamész hozzájuk és átadod nekik.Így is anonim leszel számukra,mivel a neved nem közlöd,és az arcodat se látják a maszk miatt.
2021. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ez a kérdés :DD A 2-3-asnál még anonimabb módszer: kiporciózod pár szatyorba, bekötöd (hogy az eső ne érje) és a város neked tetsző pontjain hagyod, ahol láttál hajléktalanokat vagy meg szoktak fordulni. Parkokban padok tipikusan ilyenek.


De egy csöves máshogy étkezik, mint te, ne quinoát meg rozslisztet adj nekik, csak főzést nem igénylő élelmiszereket.

2021. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Ne felejtsd el utána a szarjukat meg szemetüket összeszedni!
2021. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!