Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért anonim mindenki? Már...

Sun976 kérdése:

Miért anonim mindenki? Már egy nick névvel sem merik vállalni a véleményüket az emberek?

Figyelt kérdés
Fika kultúra puhány, önző, nagy pofájú, de mégis rettegő embereket nevelt. Vicc!
2021. okt. 26. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
itt élik ki magukat
2021. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Például azért, mert ez egy anonim oldal?! Az alapkoncepció lényege itt az anonimitás.
2021. okt. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na meg az is
2021. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Előnyösebb anonimnak lenni. Szerintem kevésbé gáz, mint választani valami gagyi fantázianevet és azzal írogatni. Azt különösen utálom mikor valaki valami ételről nevezi el magát. Pfff... Ultra gáz.🙄
2021. okt. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
pl "jozsivok48" 🤣
2021. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Vagy pl Sun976 🤣
2021. okt. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem vannak olyan élethelyzeteim, hogy ha nincs mellé fél órás magyarázat, akkor ütik egymást és azonnal trollnak vagy unatkozónak néznének, nick nélkül viszont nem látszik, hogy én tettem fel mind a kettő kérdést és így kapok rájuk értelmes választ.

Láttam már ahol durván belekötöttek egy hasonló szituba, pedig lehet, hogy a kérdező is csak olyasmi volt mint én.

Pl. nekem a szüleim elváltak, mind a két oldalról van 2-2 tesóm, az egyik oldal átlag normál anyagi hátterű, a másik nagyvállalkozó, pénzes, mind a kettő oldalnak vannak jelentős furcsaságai, de teljesen eltérők egymástól.

Nem mindig szeretem egy-egy kérdésnél meghivatkozni, hogy anya+nevelő apa vagy apa+nevelő anya, vagy hogy apai vagy anyai ágon tesók stb. Szimplán családként teszem fel a kérdést, egy nick névvel viszont gyorsan kitűnnének a különbségek.

2021. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Volt már a kérdés, nem kéne visszanézni?

A lényeg: ha név is van, arra sokan rászállnak.

Volt olyan, akit így lenulláztak, vagyis lement a %-a egy számjegyűre.

Ezen kívül guglival ki lehet innen nézni az életét.

2021. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen szó sem volt a nick megjelenítéséről, én nem is foglalkoztam vele különösebben, keresztnév+születési év, ezt azért nem tenném ki. De egyébként sem valószínű, mert több különböző kategóriába is írtam már, vagy válaszoltam, és nem lenne jó, ha ezeket valaki összekötné, vagy egyszer bevezetnének egy olyan funkciót, hogy a felhasználó tevékenységének megtekintése (ilyesmi van a blog.hu-n). De ha kötelező lenne, és meg lehetne változtatni, elviselném, de persze pl. intimebb témákhoz kevésbé szólnék hozzá, vagy csinálnék egy új accountot. Az az oldal hibája, hogy a válaszoknál nem lehet elkülöníteni az embereket, legalább sorszámot, vagy színt kaphatnának.
2021. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdemesebb anonimnak lenni. Gondolj bele vannak emberek akik aktívak és néha elbaltáznak egy választ. És akkor szar érzés lehet az ember válaszát mégegyszer meglátni egy másik kérdésnél és akkor azt írni hogy mekkora egy hülye ez a Sanyi nicknamenál is mekkora hülye ez az farokevő69
2021. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!