Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ennétek ilyen módon termesztet...

Ennétek ilyen módon termesztett burgonyát?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről?

Mert én személy szerint ellenzem.

Ezekről van szó:

[link]


[link]


2021. okt. 9. 16:37
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

"A zöldségek fele, amit megeszel hidrokultúrás"

Csak azt nem értem honnan tudjátok mit eszek?

2021. okt. 9. 19:20
 22/41 anonim ***** válasza:
78%

Annyira nem természetes, hogy hatalmas őserdő van a világban, ami emberi szorgalom nélkül hidro...

És vannak olyan növények, amelyek egészen jól elvannak a nagy semmiben, úgy, hogy se táotalaj, se víz, semmi.

2021. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
77%

"18:34 Aztán olyan mind a víz. Íz=0"


Tévedsz. Itt élek Hollandiában és s paradicsomnak, amit venni szoktam olyan az íze és az illata,mint amilyen anno a nagyanyám kertjében termett.

2021. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező! Te egyél műtrágyázott, rovarirtózott, génmódosított krumplit. Az a finom.
2021. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb olyan krumplit enni aminek van valami köze a földhöz! Azok a krumplik legalább látnak napfényt nem mint az üvegházban tartottak. Azok csak ott lógnak a levegőben. És honnan tudod hogy azok a krumplik nem génmódosítottak? És gyakorlatilag ott éltek a sok beton közt és semmi közötök a természethez vagyis a földhöz. Ugyanis a föld nélkül ma nem léteznénk. De képzeljétek el, egy tál nagyobb tál krumplival amit aznap még reggeli előtt szedtem ki a földből(+ egy kis hús hozzá mondjuk) egy napig tudtam dolgozni(egy hétvégei nap volt). És tudjátok miért!? Mert az élt. Élő földben volt ültetve. Az hol él? Ti meg ezt éltetitek. Gratulálok.
2021. okt. 9. 20:09
 26/41 anonim ***** válasza:
70%
Hol tudod hol élünk. Beton közt? Ott barkácsolunk gyerekeket is. Betongyerek vízben nőt krumplit zabál? 😊
2021. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
88%
A krumplinak az ehető része nem sok napfényt látott szerencsére, mert már rég elpatkoltál volna szolanin mérgezésben 😂
2021. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
70%
Ah nem természetes! Ne nyafogj emiatt. Nem lehet a kettő között külömbséget tenni. Így nem fognak éhezni ezrek.
2021. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
17%
A mostani krumplik már mind génmódosítotttak. Ne nyafogj.
2021. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
20:15 Még mindig többet mint az üvegházi társai
2021. okt. 9. 20:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!