Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen méregtelenítő ételek,...

Milyen méregtelenítő ételek, élelmiszer, alapanyag léteznek?

Figyelt kérdés

Azt köszönöm, ha amit tapasztaltatok, amellé odaírnátok, hogy saját tapasztalat!


Kezdem én saját tapasztalatból:

keserű sárgabarack mag


Valódi méregtelenítésre vagyok kíváncsi, nem az olyanokra, hogy beleteszi a lábát valamilyen vízbe és beszíneződik, tehát kijön a "méreg"!!



2021. júl. 11. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

NINCS ilyen!


Azért van a májad meg a veséd, hogy méregtelenítse a szervezetedet. És ezt a funkciót TÖKÉLETESEN el is látják. Akinél meg nem, ott hamar kiderül... De azt se kajákkal helyettesítik!!!

2021. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Víz. Napi 2-3 liter

A tested méregtelenít magától, de ha nem iszol elég vizet, nem tudnak a szervek normálisan működni, és jön a baj.

Az összes méregtelenítő biszbasz egy oltári nagy kamu, amivel a pénzt szedik be.

2021. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Víz és más semmi. Mindaddig míg megfelelően táplálkozol, és egészségesek a belső szerveid, semmiféle külső beavatkozásra nincs szükség.


Ha mégis akarnál valami pluszt tenni a szervezetedért, akkor igyál naponta egy bögre ízesítetlen zöld teát. Nem csodaszer, de egészséges.

2021. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Szóval mérget eszel, hogy méregteleníts?
2021. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
A méregtelenítés mint olyan kamu, az otthoni méregtelenítő kúrák jó esetben nem csinálnak semmit, rossz esetben megfosatnak és továbbra sem csinálnak semmit. Normális esetben (egészséges belső szervek, rendszeres vizelet- és székletürítés, megfelelő folyadékbevitel, relatíve normális étkezés) a szervezeted magától kiválasztja a káros anyagokat, nincsenek “toxinok” a testedben amit méregteleníteni kell. Ha ezek közül valamelyik hiányzik, mondjuk arra gyanakszol hogy vese- vagy májelégtelenséggel küzdesz, akkor nem barackmaggal meg csodateával lehet visszaállítani az egyensúlyt hanem azzal ha elmész orvoshoz. Az egyetlen “valódi méregtelenítés” az ami a toxikológián történik, amikor orvosi segítséggel - például gyomormosással - eltávolítják az elfogyasztott nagy mennyiségű alkoholt, drogot, gyógyszert. patkánymérget, mérgező gombát és hasonlókat a páciens szervezetéből. Ha ilyesmit fogyasztottál akkor megint csak nincs értelme “méregtelenítő ételeket” keresni mert nem segítenek, sürgősen orvoshoz kell fordulni.
2021. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Víz és ennyi.

Ott a májad, a veséd.

2021. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem mindenkinek más. Nekem például a tej nagyon jó ha székrekedésem van, illetve ha naponta iszom akkor az arcomon is kevesebb ragya jön elő.
2021. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es!
2021. júl. 28. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
:D ignorálod mindenki válaszát aki az igazat írja, és az egyetlen baromságot megköszönöd. Írd már le nekünk, hogy a tej milyen logika miatt jó "méregtelenítésre"!
2021. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

9!

"A tej hatásmechanizmusa abban rejlik, hogy képes befolyásolni a májsejteket, serkenti tisztító és méregtelenítő funkcióját."

2021. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!