Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik csoki a kedvenced?

Melyik csoki a kedvenced?

Figyelt kérdés

Nekem nagyjából az összes a kedvencem, kivétel a szimpla ét csoki:D

Illetve melyik volt a legfurcsább ízesítésű, amit valaha kóstoltál?



2021. jan. 6. 11:30
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Imádom a Lidlben kapható J.D. Gross Belga csokit...

(láttam valaki írta korábban, hogy az End-Ibo csoki ehetetlen... én is erdélyi vagyok, és ettem már olyat... az házi csoki, s régebben fényévekkel finomabb volt.. de rettenetesen leromlott a minősége)

2022. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az End-Ibo csokit. Tudom, hogy házi, 3-4 éve ettem először (és utoljára) Nem tudom milyen volt előtte. Most megnéztem a honlapjukat, már nem is csokoládé néven vannak, hanem tejrúd.
2022. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
nem tudom ha kóstoltad, de van fehér valtozata is az End-Ibo csokiknak (tejrúdnak).. na az amivel kínozni lehetne :DD
2022. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A fehéret szerencsére nem kóstoltam, mert egyébként sem szeretem a fehércsokit.

Hihetetlen, hogy egész komoly kis üzem lett belőle, nem értem hogy tudja ezt egyáltalán valaki megenni. De még ha meg tudja enni, akkor is minek? Nem akarom elhinni, hogy bárkinek jobban ízlik, mint egy akármilyen rendes csoki.

2022. ápr. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!