Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik csoki a kedvenced?

Melyik csoki a kedvenced?

Figyelt kérdés

Nekem nagyjából az összes a kedvencem, kivétel a szimpla ét csoki:D

Illetve melyik volt a legfurcsább ízesítésű, amit valaha kóstoltál?



2021. jan. 6. 11:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

a kedvencem amit a mullerben lehet kapni, puffasztott rizses csoki

a legfurcsabb talan a narancsos csoki volt

2021. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Kedvenc: Milka Noisette és Lindt csokigolyók

A legfurcsább és egyben legrosszabb pedig mindenféle mentás csoki. Undorító. Csokiba nyomott fogkrém íze van. Hányinger rám jött, mikor megkóstoltam minden alkalommal, pedig azt hittem lehet másik márkától jó lesz, mert néhány ismerösöm pedig nagyon ajánlgatta, hogy milyen jó. Ők imádják

2021. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak kókuszos legyen. Legfurcsább? A karácsonykor evett Erős meg Karikás Pistás szaloncukor. Elég volt egyszer.
2021. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#3 a paprikásat kerestem, viszont itt nem találtam errefele 😔
2021. jan. 6. 12:10
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Belga kagyló alakú bonbon, konyakos meggy, Lindt 60%-os étcsoki bonbon.


Ami nagyon furcsa az a mentolos csoki, illetve Dianás cukor

2021. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az étcsoki.
2021. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Barackos kekszes Boci a legkomolyabb, habar szerintem evek ota nem ettem, nem igazan ehetek csokit
2021. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem az étcsoki az annyira ne szeretem a kouszos, karamellás csokikat, kinder, boci, milka, raffaello

Különlegeset nem tudok most írni.

2021. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon finnyás vagyok csoki téren, a Milka szóba se jöhet sajnos. Így viszont ritkán eszek, a Lindt egész jó, a tejcsokis, karamellás. Az étcsokit néha szeretem csak.


A legfurcsább, amit ettem a chili-s, de az utólag visszagondolva gagyi volt. Nagy vágyam kipróbálni a kajás "ízesítésű" csokikat, jó pár éve a TV-paprikán ment egy műsor, és bemutattak egy kézműves csokoládé boltot talán az osztrák határ közelében. Ott rendkívül különleges édességek voltak, pl. ilyen ízesítésekkel: vaddisznó pástétom, fácánleves, marhapörkölt. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy belemártották a csokit a pöribe, hanem a csokoládé falatozása közben/után olyan ízélmény lesz a szájban, mintha a csoki előtt mondjuk babgulyást evett volna az illető.


Na ezt szívesen kipróbálnám.


Különleges fagyikat kóstoltam, míg be nem zárt sajnos a levendula fagyizó. (franchise) Egri bikaver, pezsgős eper, bazsalikomos málna.....

2021. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon szeretem a kerek csokoládét, a szögletes csokoládét, a hosszú csokoládét, a rövid csokoládét, a gömbölyű csokoládét, a lapos csokoládét, a tömör csokoládét, a lyukas csokoládét, a csomagolt csokoládét, a meztelen csokoládét, az egész csokoládét, a megkezdett csokoládét, az édes csokoládét, a keserű csokoládét, a csöves csokoládét,a mogyorós csokoládét, a tejcsokoládét,a likőrös csokoládét, a tavalyi csokoládét, az idei csokoládét és minden olyan csokoládét, amit csak készítenek a világon.
2021. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!