Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mitöl lehetett büdős a virsli?

Mitöl lehetett büdős a virsli?

Figyelt kérdés

Kb 10 nappal ezelött lett vásárolva 2 csomag virsli a pennyben. Ma szeptemebr 27.-én ki lett bontva az egyik és olyan szag áratt belőle, mintha valaki így gyfolytába iszonyú büdőset fingana, elviselhetetlen volt a szag. Utána a másikat megnézve ugyan az volt.


A lejárati dátumát elnézve lejárt szeptember 23-án mindkét csomag virsli, de megvétel után is figyelve votl, hogy meleg helyen ne legyen, illetve hűtőtáskában is volt, szerintem amég hazaért, illetve itthon a hütő fagyasztójába lett téve.


Tudom 4 napja lejárt ,de én nem gondolnám, hogy amiatt volt ilyen elviselhetetlenül büdős szaga egy csomagolt virslinek.


Valamint a csomagot elnézve a virslik mellet mintha valami sárgás folyadék vagy anyag megfagyva lett volna, de biztos, hogy nem jég volt.


Szerintetek ezzel mennyire kéne foglalkozni, ileltve ez mi lehetett?



#bűz #Penny Market #virsli #füstölt virsli #lejárt dátum
2020. szept. 27. 23:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
Amugy ki kell venni a zacskoból átmosod attól a létől ami benne van úgy nem romlik meg olyan hamar mintzacskóban
2020. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!