Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Honnan lehet venni ilyen...

Honnan lehet venni ilyen melegszendvicset?

Figyelt kérdés

Jászberényben több helyen is van pl: kórház büfé, Gyakorló suli büfé, Főiskola büfé, History Szörpterasz.


Mindegyik helyen ugyanolyan nagyságú, ízű, kinézetű.


Ezért gondolom valahol veszik előre fagyasztva vagy nem is tudom.


Sehol máshol ezeken a helyeken kívül nem ettem/láttam még ilyet és egyszerűen imádom.


Az egyetlen problémám, hogy nagyon drága már 600 Ft. Szívesen vennék néha otthonra is a családnak. Nem jászberényi vagyok, de sokat járok a városba és mindig eszünk ilyen melegszendvicset. Tényleg sehol nem lehet máshol kapni, Budapesten sem.


Tudja valaki ki készíti vagy hol kapható es hogy lehet megvásárolni ?


Rendezvényekre is vennék nagyobb tételben néha, de 600 Ft/db nagyon nagyon sok érte, még így is hogy isteni az íze.


Besamel mártásos azt tudom.



2020. szept. 12. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Esetleg innen valamelyik, de ha beírod a google-ba, hogy gyorsfagyasztott melegszendvics, több cég is árul ilyeneket .

2020. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos nem találtam az oldaon amit linkeltel és a google sem nagy segítség! :(
2020. szept. 12. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bagett kettévágta, vagy olyan amikor két tojást kenyeret osszenyomnak?
2020. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bagett kettevagva igen :) keresek rola kepet, egyszer lefotoztam 😅
2020. szept. 12. 19:01
 5/11 A kérdező kommentje:
Ide nem tudok képet feltölteni?🙃
2020. szept. 12. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kepfeltolto oldalra tedd fel és linkeld be ide
2020. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bagett ketté vágva, a krém pedig besamel krém. De a kórházban tudsz úgy rendelni, hogy előkészítik neked de te otthon tudod megsütni amikor szükséged van rá.
2020. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ezt tuti veszik nem? Csak mert van belole akar 80 db is naponta es elfogy.. raadasul tenyleg mindig ugyanugy nez ki. Vagy itthon en is el tudnam kesziteni ha vennek olyan bagettet meg besamelt csinalnek plusz sajt? Lehet kiprobalom de szinte 99 szazalek hogy nrm lesz ugyanolyan :( Amugy köszi a tippet! :)
2020. szept. 13. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező simán igaza lehet az előttem szólónak, mert én nem is találtam abszolút besameles melegszendvicset a nagy cégek mirelit kínálatában. Talán valami helyi pékség , vagy más kisebb vállalkozótól rendelik
2020. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! ☺️ További szép napot kívánok Nektek!
2020. szept. 13. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!