Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kenyérlisztnek annyi?

A kenyérlisztnek annyi?

Figyelt kérdés

Megszűnt, eltűnt, sehol nem kapni már hónapok óta. Ugyanígy eltűntek a teljes kiőrlésű lisztek (tönköly, graham).

Ennyi volt? Vége? Idén már nem is lesz?


2020. ápr. 28. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Biztosan lehet kapni valahol...:S

Nekem is van pár kedvenc termékem, ami eltűnt, pl. az Aldiban a konzerves és sima csicseriborsó, egy bizonyos fajta liszt, DM-ben olyan tisztítószerek, amit az ekcémám miatt biztonságosan tudtam használni, ezt a járvány előtt alig vették, most meg sehol nem lehet kapni.

2020. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Lehet kapni, csak keveset, mert a malmok nem tudják követni a liszt fogyását. Hamarosan újra lesz minden.
2020. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy lesz újra... Pár hete már a malmoktól közvetlenül sem lehet vásárolni (max. személyesen), üzletekben meg örülök már a bármilyen fehér lisztnek.

Ha bolti kenyér is adalék helyett lisztből készülne, egyszerűen a malmok a pékségek helyett a karantén-sütőknek adnák el a lisztet és nem lenne hiány.

2020. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

én vasárnap láttam egy intersparban, bár csak egy pár darab volt ezekből

valószínűleg van azért utánpótlás, csak gyorsan elkapkodják az emberek

2020. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Béla211 ***** válasza:
72%
Coopos boltban tudtunk venni igaz csak 2 kilós kiszerelésben most egy hete.
2020. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Béla211 ***** válasza:
75%
Nagy áruházakban hetek óta tényleg nincs.
2020. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Falvakban minden van. Csak felvásárlási láz nincs.:)
2020. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
5ezer fős településen élek. egy "privát" nevű üzlet van nálunk és mégis van liszt mindennap. érdekes.
2020. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
privat abc
2020. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Budapesten kéne valahol találni egy üzletet.. Tesco kilőve, Auchan kilőve, egy ideig egy-két Sparban még volt, most már ott sem kaptam, CBA dettó.. Coopot megpróbálom, ott még nem néztem, van itt a környéken 2-3 üzletük, hátha..

Finomliszt az persze van dögivel, de az nem igazán kenyérnek való, meg aztán a sikért is felvásárolta a sok pánikbeteg, úgyhogy már az sincs.. úgy látszik, most hirtelen tízmillió kenyérsütő országa lettünk..

2020. ápr. 28. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!