Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egyáltalán nem érkezik szóróla...

Egyáltalán nem érkezik szórólap az új építésű társasházba, ahol lakom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egyesével kell minden nagyobb boltnál jelezni a kérést, vagy van valami központi "nyilvántartás" ilyen szempontból?


Tudom, örüljek neki, de én szeretem ezeket olvasgatni esténként.


Köszönöm!


2015. nov. 18. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem a boltok hibája!


Az új házakba nem jutunk be,mert nem enged be a portás vagy nincs kódunk a házhoz a lakóknak meg hiába csengetünk elhajtanak.


Egy szórólapos fickó.

2015. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Nálunk tudtommal nincs megtiltva, de kint a kapunál sincs soha szórólap. Hogyan tudom ezt orvosolni, kihez forduljak?
2015. nov. 18. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Kihez fordulj?

Jó kérdés,tegyetek ki újságtartót és írj e-mailt a közelben lévő boltok központjának.

2015. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálkozom vele!
2015. nov. 18. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

vidd az enyémeket, ide akkor is bedobják, ha nem kéri az ember!


amúgy legyél környezettudatos vásárló és használd a netet, fent van minden áruház katalógusa!

2015. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

#1 " lakóknak meg hiába csengetünk elhajtanak. "


mert nem vagyok portaszolgálat...én vagyok a szerencsés a lépcsőházunkban a 2-es csengővel (1-es kód nincs, mert azt a postás kapta)...hidd el, ha egy nap hatan csöngetnek be, mert a szórólapokat, a vízmű számláit hozzák, szerelik a kábeltévét, netet, kutyafülét, akkor te is elhajtod őket a szarba, pláne, ha ki akarnád magad aludni szombat reggel, mert a héten lehúztál 80 órát melóban. Mondjuk, azóta az ominózus szombat reggel óta, amikor is a felmenői emlegetése közben elküldtem pár embert melegebb éghajlatra nyaralni, azóta nem én vagyok a szerencsés, akit portásnak néznek.

2015. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló:

1. a reklámújságok lényegében újrahasznosított papírból készülnek, és ismét újrahasznosítják őket, ha megfelelő helyre dobod - mint ahogy én szoktam.


2. attól, hogy hozzám nem jut el, még ugyan úgy kinyomtatják őket, csak max teljesen feleslegesen, mert más még bele se néz, hanem rögtön dobja a kukába.


3. az internet egész más, ennyi erővel egy könyvet se adjunk ki, mert ott az ebook


és még lehetne 4., 5., 6., pont is, csak lusta vagyok gépelni.

2015. nov. 18. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!