Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Spar vagy a Lidl húsai a...

A Spar vagy a Lidl húsai a jobbak?

Figyelt kérdés
Az előre csomagolt dolgokra gondoltam, például darálthús.

2015. máj. 25. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Én régebben rendszeresen a Lidl termékeit vásároltam, köztük húsokat is. Én teljesen meg voltam vele elégedve. Sparba nem nagyon jártam, szerintem ott nagyon zsíros a hús.
2015. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Spar jobban tetszik ebből a szempontból.
2015. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi a sparban vesszük.
2015. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zolidobos ***** válasza:
53%
Soha, semmilyen körülmények között nem veszek előre csomagolt húst. Tudja a fene, szeretem látni a maga valójában...
2015. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából az összes multinak kisebb-nagyobb eltéréssel ugyanazok a beszállítói. Lehet ugyanattól érkezik a LIDL-s hús, mint a Sparos.
2015. máj. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A SPAR-nak saját húsüzeme van, úgyhogy nagy valószínűséggel nem ugyanaz a hús van náluk, mint más láncoknál (kivéve azokat, akiknek esetleg ők szállítanak be).
2015. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a Sparnak van saját húsüzeme, de nem mindent ők állítanak elő ha jól tudom.
2015. máj. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nem értetek velem együtt, nade ezért miért kell lepontozni? Oviba vagyunk? Első
2015. máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Orosz Rulez válasza:
1 szavazat a SPAR mellett.
2017. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!