Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl-ben ti sem (mindig)...

A Lidl-ben ti sem (mindig) kaptok sorsjegyet önkiszolgáló kasszánál történő fizetésnél?

Figyelt kérdés
Nekem utólag külön kérnem kellett a második ilyen alkalommal, pedig az eladónak oda is kellett jönnie korábban, tehát nem mondhatja, hogy nem vette észre, hogy fizettem, és elnézést sem kért, pedig udvariasan kértem. Régebben körbejárva osztogatták.

szept. 12. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Velem is előfordult
Nálam nem volt eddig ilyen probléma
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is külön kértem legutóbb. Viszont tisztában vagyok vele, hogy sokkal több dolga van mint ott állni. Figyelni kell kb mindenre ott, plusz kapja a folyamatos infókat a fülesen. Tehát nem rosszindulatból nem adott.
szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úristen azért ez már kellemetlen kicsit( legalább is szerintem) ez már a második kérdés 2 nap alatt a témában. Ennyire kaparós függő mindenki ebben az országban? Mármint múltkor kaptunk (hirtelen nem is tudtuk mi az )itthon a feleségem lekaparta azt hiszem egy üveg zero üdítőt nyertünk vagy nem tudom. Pedig nincs nagy fizetésem és megnézem mire költök és nem jönne rosszul a 40 millió de attól hogy éppen hogy mérhető esélyem van 40 millió forintra azért valahogy nem tudok lázba jönni Cola-t pedig azért még tudok venni magamnak a benzin többe van, minthogy visszamenjek érte de lehet én vagyok hülyén összerakva
szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utalom a lidlt.
szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem izgat a 40 millió, hidd el, de egy-egy kisebb ajándék azért jól esik, pedig szinte bármit meg tudnék venni, biztos velem van a baj. Pár métert mentem vissza (gyalog...). Második sorsjegyes kérdés két nap alatt, ez botrány, szerintem jelentsd. Ezt is. Más témáknál néha óránként jön ugyanaz a kérdés, ha épp történik valami. Vagy pár naponta milyen telefont/notebookot/akármit vegyek, stb. Itt meg hogy mit ettél ma, mi lesz a vacsora...
szept. 12. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Múlt héten nem kaptam, ma igen. Nem mintha bármit is számítana, mert sosem nyertem még velük semmit.
szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!