Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pénzt szerezni ebben az esetben ?

Pénzt szerezni ebben az esetben ?

Figyelt kérdés
Van egy hipermarket a lakóhelyemtől nem messze. Állandóan lejárt termékek vannak, 2-3 hónaposak. Szerintem az ott dolgozókat nem érdekli. Engem azért bosszant, mivel akárhányszor megyek, mindig ez van. Szóltam már nekik. Semmi sem változik. Egy nagy multi cég, máshol nincs ilyen probléma. Arra gondoltam, hogy írok egy üzenetet a multinak, hogy ez van, vagy feljelentést teszek, hátha peren kívül megegyezünk és gazdag leszek.
júl. 25. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést tehetsz, de pénzt nem fogsz kapni, a peren kívül megegyezésröl ne is álmodozz
júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gazdag biztosan nem leszel. Miért adnának pénzt?
júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te majd akkor leszel gazdag, ha nyersz a lottón: soha.
júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Trollnak tetszik lenni?

Majdnem vicces az ötlet, hogy megzsarolod a boltot.

Névtelen levelet írj, azt úgy szokás a filmekben is.

"Fizessetek, mert különben..." ...Mi is lesz? Megeszed a lejárt szavatosságú konzervet?


Komolyra fordítva a szót, a Fogyasztóvédelemnél tehetsz feljelentés, jó esetben kimennek, és megbüntetik a bolt tulajdonosát, de te egy forint sem kapsz a közreműködésedért.

júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből pénzed nem lesz.Bolt falán ki van függesztve kihez fordulhatsz panaszoddal.

Valószínű Nébih vagy helyi önkormányzat.

júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de gyenge! Jaj, de nagyon gyenge! Legalább a vicc rovatba tetted volna, azt úgyis csak a kiválasztottak olvassák. Ezért kár volt! Olvassál inkább Tolsztojt, menj el túrázni, fejts keresztrejtvényt, főzzél - hasznosabb időtöltések.
júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te ebből pénzt nem fogsz látni, maximum ha feljelentést teszel és komolyan veszik akkor megbírságolja őket a NÉBIH, de azt a pénzt nem te fogod kapni, hanem Orbánék.
júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!