Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nem vonták le a Lidl-ben a...

Nem vonták le a Lidl-ben a pet palack betètdíjat?

Figyelt kérdés

Kaptam az üvegvisszavàltó autómatàból egy 400 forintos "kupont', utàna mentem a Lidl-be vásárolni, a kasszát azt mondta, hogy csak az àruk lehúzásànak a végén adjam oda, de itthon vettem észre, hogy azt nem vonta le a gép, csak mint "göngyöleg" szerepelt a blokkot. Volt lidl plus kedvezményes, meg egy másik terméknél is, azokat levonta, de ezt nem.. Szerintetek?

Előre is köszi!


júl. 17. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látni kéne a blokkot
júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem megáll a világ, ha még egy gombóc fagyinál is kisebb összeget nem kaptál vissza.
júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Pennyben vett energiaital dobozát a Spar repont kidobta! Akkor hogy is van?
júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha göngyöleget láttál a blokkon, akkor bizony levonta. De a lidl alkalmazásból nem tudod feltölteni a nyugtát ide, hogy egyértelmű legyen?
júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld legközelebb is a kupont,ha nincs rajta lehet nem olvasta be a gép.
júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt megpróbálom, 4-es válaszoló, köszi szépen!

júl. 19. 02:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem mint kedvezmény jelenik meg, mert nem az, tehát a blokk végösszege nem változik tőle. Alatta találod mint fizetési mód, hogy üvegblokk/göngyöleg/mohu bón/ki tudja még hányfajta elnevezése van, majd utána azt a fizetési módot amivel a maradékot rendezted.
júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!