Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért van ez a különbség az...

Miért van ez a különbség az Aldi és a Lidl között?

Figyelt kérdés

Már több emberrel is beszlélgettem erről, mások is észerevették, hogy valamiért a Lidl mindig tele van, tömegnyomor van, az Aldiban meg sokkal szellősebb. Pedig a két bolt kb. ugyanaz, ugyanolyan termékek, színvonal. Sőt, ahol egymás mellett van a kettő, pl.: Budapesten a Pesti úton a Tescóval szemben, még ott is ez van. És ez még nem minden, én még azt is láttam, hogy az Aldi előtt parkolt le valaki és a Lidlbe ment. Azért, már mindennek van határa.

Mit tud a Lidl, hogy mindig ott vannak sokan?


júl. 16. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes mert Aldi sokszor nem városközponti így szerintem kevesebben vannak.

Ausztriában jobban megy az Aldi(Hofer)a Lidl pedig pusztulást.

júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egymással szemben vannak. Én az Aldiba járok, mert sosincs tömeg, ami azért van, mert az Aldinak a fénysebességű pénztározás a védjegye, ezért nem is alkalmaznak önkiszolgáló automatákat.
júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két Lidl között is van különbésg, a város szélén levőben kevesebben vannak pl hétköznap. És aldi még inkább kint van.
júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én leginkább Budapesten, belvárosi Aldiban/Lidlben szoktam vásárolni. Ezek a boltok, mivel nincs hozzájuk parkoló, ugyanolyanok majdnem, méretre, felszereltségre. Ugyanolyan forgalmas helyeken vannak. Mégis azt látom, hogy a Lidl rosszabb, mint a pekingi metró, az Aldi meg szellős.
júl. 17. 13:48
 15/16 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nálunk azért vannak sokan a Lidl-ben, mert Aldi nincs az egész városban (Lidl viszont kettő is). De azért tömegnyomor nem szokott lenni.
júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ismerek Aldiból és Lidlből is olyat, amikben mindig sokan vannak, meg olyat is, amelyikben kevesebben.


A kérdésedre meg... passz... talán Lidl előbb volt ott és azt szokták meg, vagy hogy abból általában több van, jobban ismerhetik sokan... illetve Aldi is változott az elmúlt tíz évben. Esetleg az ottani Lidl nagyobb, mint az ottani Aldi, vagy egyéb szempontból jobb (üzletvezető, dolgozók, akármi), vagy Lidl alkalmazás pittyeg, míg Aldis nem. Lidl-ben általában több mindenből kicsit nagyobb a választék. Passz. Én járok Lidlbe és Aldiba is. (meg SPAR, olykor Auchan, mégolykor Tesco vagy akár CBA... Pennybe is, van ott is pár jó dolog - de utóbbi 3-ba csak célirányosan megyek valamikért)

júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!