Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért van ez a különbség az...

Miért van ez a különbség az Aldi és a Lidl között?

Figyelt kérdés

Már több emberrel is beszlélgettem erről, mások is észerevették, hogy valamiért a Lidl mindig tele van, tömegnyomor van, az Aldiban meg sokkal szellősebb. Pedig a két bolt kb. ugyanaz, ugyanolyan termékek, színvonal. Sőt, ahol egymás mellett van a kettő, pl.: Budapesten a Pesti úton a Tescóval szemben, még ott is ez van. És ez még nem minden, én még azt is láttam, hogy az Aldi előtt parkolt le valaki és a Lidlbe ment. Azért, már mindennek van határa.

Mit tud a Lidl, hogy mindig ott vannak sokan?


júl. 16. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az Aldiban mindig tömegnyomor van. Ez várostól vagy konkrét bolttól függhet inkább.
júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Antiszociális lény ***** válasza:
95%
Nálunk mind a kettőben szokott tömegnyomor lenni.
júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Néha betévedek az ALDI-ba, de valahogy nem logikus nekem, ahogy ott pakolnak. Persze ez lehetne fordítva is, de a LIDL-hez vagyok szokva.
júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyen is nonstop tömegnyomor van a Lidl-ben. Az Aldi sokkal nyugisabb.
júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló. Lidl káosz, sokan vannak, koszos, rendezetlen.

Aldi jobb, ott is vannak, csak nem tapossák egymást és sokkal tisztább az üzlet.

Most nyílt egy új Lidl, ugyanazon a városrészen, így a tömeg csökkent.

Én egyébként mindkettőbe járok időnként, van, ami az egyikben tetszik, van, ami a másikban. De nagybevásárlást nem ott végzem, ahhoz nem elég nagy a kínálat, vagy pont azok nincsenek, amiket én szeretek.

júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Felénk az van az emberekben, hogy Lidl-olcsó, Aldi-drága
júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Lidl bent van a belvárosban, frekventált helyen, az Aldi meg kint a város határában, így a legtöbb embernek a Lidl kényelmes. Bár egy "kis" Aldi nemsoká nyit a belvárosban is egy üzletet.
júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk mindkét üzletben sokan szoktak lenni, az Aldi kisebb, úgyhogy ott jobban érződik.
júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azért van így, mert a Lidl megközelíthető, de az Aldi kint van a Πcsában, a pusztában. Csak az tud oda menni, akinek van autója. Ami a városon belül van (nemrég óta), az viszont mindig tömve van, de a közelében nincs Lidl. (Szigetszentmiklós)
júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Igazából az Aldiban tényleg drágább sok termék mint a többi boltban (lidl, penny). Én mindegyikbe járok szóval tapasztalat.
júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!