Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ezek a dolgok csak nekem...

Ezek a dolgok csak nekem furcsák a vevőkkel szemben az üzletláncoknál?

Figyelt kérdés
A Penny, Aldi újabban mindent feltetet a szalagra, a 4 karton macskakonzervet is! és felelmelteti a szatyrokat nincs e alatta cucc. Oké, de közben az önkiszolgáló kassza az kell nekik? Az Auchan pénztáros rámszól, hogy tetessek matricát az agyonverzett papírdobozomra ha nem most vettem, a Tesco meg közli mikor tetetném a matricát az újnak kinéző fagyasztós szatyorra, hogy nem szükséges már. Azt sem tudja az ember kinél mit csináljon már.
jún. 25. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk Aldiban mostanában sem rakatnak fel semmit. Pennyben igen, de ott mindig is felrakattak minden terméket, legalábbis nálunk. De amúgy szerintem van ami pénztárosfüggő, mert pl. én is pécsi vagyok, mint a hármas válaszoló, és nekünk Pennyben még sosem akartak belenézni a szatyorba. Szóval gondolom azért ilyen szempontból számíthat, hogy ki a pénztáros, meg hogy neki milyen hangulata van. De a lényeg, hogy nekem az a tapasztalatom, hogy a Pennyben mindig is fel kellett rakni mindent a szalagra, az Aldiban pedig most sem kell, ahogy eddig se. Sőt, az Aldiban volt olyan is, hogy egy termékből több darabot vettem, és a pénztáros pont látta hogy pakolom fel, és oda is szólt, hogy nehogy felrakjam mindet a szalagra.. szóval nem tudom, szerintem nehéz itt általánosítani.
jún. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
63%
hát van benne valami, de a pénztárosokat meg lehet érteni, könnyű hibázni + a tolvajok és egyből ők repülnek a cégtől. Egy kis odafigyelés meg a konzerv felemelése azért elvárható, ha van segítség. Ha nem akkor meg kiszáll
jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tetess matricát akkor is, ha nem szükséges. Kis boltban meg meg szokta mutatni az első arra járó ott dolgozónak, amikor bemegyek. Ha beszól a pénztáros és bunkó, akkor én is az vagyok, vagy leszrom... amilyen napom épp van. Mondjuk eleve úgy mozgok pakolok, hogy a gyanú se merüljön fel. Ha néha a boltba a szatyromba pakolok, mert nincs kosár, akkor a pénztárnál full kiürítem, hogy lássa a pénztáros, hogy nem lopni akarok, csak nem volt 100asom vagy gusztusom a kosaraikhoz.
júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2-es és 7-es: muszáj nektek azonnal minősíteni valakit? Nem szép dolog.
júl. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!