Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen nokedliszaggatót vegyek?

Milyen nokedliszaggatót vegyek?

Figyelt kérdés

Egy teljesen egyszerű, vacak rozsdásodó szaggatóm van. Valami ilyesmi:

[link]

Mindenhol folyik belőle a tészta. Eddig együtt éltem a helyzettel, de annyira régi és rozsdás már, hogy vennék egy másikat. Pont ilyet nem szeretnék. Ti milyet használtok? Létezik olyan, amivel nem keni össze az ember az egész konyhát? Régebben volt valami műanyagom, amivel jobban boldogultam, de olyat nem találok már sehol.



#galuska #nokedliszaggató
2019. márc. 23. 13:48
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem ilyen nincs, de anyuék ilyet használnak és teljesen jól működik:

[link]

2019. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tupperware nokedli szaggatóm van szögletes. A régit én is utáltam. Ez nagyon szuper. Van kerek formájú is, az nem tudom milyen. Persze 3-4 ezer közötti az áruk, de megéri szerintem.
2019. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Folyik?? Akkor rossz a keverési arányod. Nekem is olyan van és tökéletesen működik
2019. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a fehér műanyagot, csak ráteszem a lábas/fazék tetejére amiben forr a víz, beleöntöm a bekavart tésztát, fakanállal átkavarom 2 perc alatt. Nekem bevált:


[link]

2019. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan van, mint a képen amit küldtél, én szeretem. Tulajdonképpen ez a szaggatókanalas, ami a másik képen van, szintén így működik. Tény, hogy nem könnyű eltalálni a tészta konzisztenciáját.
2019. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
#3-as, anyukámnak volt ilyen, csak fémből. Nagyon szerette.
2019. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
N3kem is olyan van, mint amit a 4. használ. Tökéletes.
2019. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket!!! Mindenkinek ment a zöld.

Szerintem már el van deformálódva a szaggatóm és valahogy oldalról kijön a tészta. Pedig nem folyós, sőt elég keményre keverem, mert nálunk úgy szeretik a nokedlit.

Még egyszer köszönöm mindenkinek!

2019. márc. 23. 14:26
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is tökéletse az ilyennel. DE ez a műanyag lejött róla, és égett már meg kezem, szóval teljesen fém inkább
2019. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ameilyet a 4. válaszló linkelt, olyat használok, csak rozsdamentes acélt vettem, az bírja a mosogatógépet is.
2019. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!