Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg tudok enni...

Szerintetek meg tudok enni egy nagy popcornt (5 literes) egy 2 órás film alatt?

Figyelt kérdés
Ált. Suli végét járom

2018. nov. 20. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Sajnos nagyon sós a moziban kapható popcorn. Egy idő után csak a sósságát fogod érezni és elképesztő mennyiségű italt fogsz hozzá inni.

Nem is értem, hogy miért nem lehet mozikban sima és sós verzióban árulni a popcornt.

2018. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%

1 liter popcorn 10dkg kukoricából lesz.


Tehát az a kérdés, hogy fél kiló banánt mondjuk meg tudsz e enni.


Az, hogy suli végét járod teljesen lényegtelen, mert lehetsz 40 kilós csaj, aki fele ennyit nem tud megenni, meg 70 kilós nagydarab srác, aki még le is öblíti egy nagy colával az egészet.

2018. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Meg. De miért tennéd?
2018. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Hol nem szarom le.
2018. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
78%

Nem hiszem, nekem sok lenne pedig csak egy dolog tudja elrontani a gyomrom, az ecetes hal (Fogalmam sincs milyen hal bocs :D De az az egyetlen dolog ami elrontja a gyomrom)


Én inkább boltba veszek itthol megmikrózom aztán indulok is a moziba, hogy kezdés előtt 10 percel ott legyek és még nem hűlt ki a popcornom és nem fizettem érte egy vagyont :D

2018. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én megettem egy film alatt egy nagy popcornt 1 liter üdítővel. Nagyon rosszul voltam tőle utána.
2018. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én 24 évesen sem tudok ennyit megenni általában ketten esszük a barátnőmmel.
2018. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem, 38 szem marad.
2018. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Ezt mi nem tudhatjuk. Ez kevés étel, előtted is van, nekem bizonyára elfogyna az elején, pedig én nem is vagyok oda a popcornért és nem szeretek szénnhidrátdúsan enni.

Ált suli végén a sokszorosát is megettem volna (csak nem akartam volna, moziban sosem eszem, filmet nézni megyek, nem enni), jó evő kislány voltam s a szénhidrátok különösen gyorsan eltűntek bennem, észrevétlenül.

De lehet, hogy te nem tudod megenni vagy leköt a film. Ki tudja?

Sőt, az is számít, hogy bevágtál-e előtte egy 10 tojásos rántottát vagy ki vagy éhezve.


Nem vagyunk jósok :)

2018. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Egyszer már elárulhatná valaki mi a f..ért kell a filmek alatt zabálni. Engem konkrétan elüldözött a moziból, hogy mindenhonnét csak a csámcsogást-szürcsölést-böfögést hallottam. Sok éve nem voltam, pedig szerettem járni.


A kérdésre: csak egy módon tudhatod meg, próbáld ki.

2018. nov. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!