Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni ilyen egyszerű...

Hol lehet venni ilyen egyszerű, kicsi konzervnyitót? Sehol sem találok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyere majd én kinyitlak
2010. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
hogy lehet valaki ennyire egy nagy BAL/FASZ MINT TE?! hát reméle nem írzs kérdést arr hogyan töröld ki elmész a TESCO-ba és addg keresed amígm megnen találod vayg menny át a szomszédhoz és amikor nem figyel akkor lopd el te nyomorék ne terheld ilyenenl ezt a naygszerű oldalt
2010. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21:22 én meg remélem,nem terheled az oldalt a "helyesírásoddal"...köszi!
2010. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyonis kardinális kérdés számomra, mert komolyan megváltoztatta az étkezési szokásaimat, szóval méltán várhatom el hogy igyekezzenek kellő tisztelettel, megfontoltan válaszolni eme igencsak nyomasztó problémámra.


A tesco-ban nincsen ilyen amúgy, csak szólok.


Nem azokra a nagy batár többszázforintos ketyerékre gondolok hanem, arra amit régen még lehetett kapni akárhol, de manapság mindenhonnan kihalt.


Ilyen 30-40 forintért lehetett régen kapni, és max egy olyan egy két centis méretű volt.


Szóval látott e manapság bárki ilyet?


a százforintosba sincs

direkt ilyen háztartási boltba se


szóval mintha teljesen eltűnt volna ...

2010. jún. 24. 22:05
 5/13 A kérdező kommentje:

Külön előnye volt, hogy egy farmerzsebben is könnyen elfért, kb olyan könnyen mint egy 50 ft-os.


Ezt még mindenképpen hozzá szerettem vona fűzni

2010. jún. 24. 22:11
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor faragj egy 50esből olyat te hülye.Meg szerintem ez csak neked olyan nyomasztó. Túl fogod élni ne aggódj de ha nem akkor se veszít sokat a világ már bocs-.-
2010. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de van a teszkóban, kb évente egyszer járok oda, de 2 hónapja még biztos volt, amúgy az ilyen 100 forintos vagy eurós boltokban is tuti van...
2010. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
amúgy, ha mégsem találod meg a teszkóban akkor rendelj az e-bayről
2010. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most nem azért de én mindennap járok és ezeknél nincsen. Lehet, hogy egy másik tesco-ban van ilyen, de ahol én lakok ott biztos nincs. Direkt rákérdeztem és nem volt.


A többi boltal ugyancsak ez a helyzet.

2010. jún. 24. 22:33
 10/13 A kérdező kommentje:

"Akkor faragj egy 50esből olyat te hülye.Meg szerintem ez csak neked olyan nyomasztó. Túl fogod élni ne aggódj de ha nem akkor se veszít sokat a világ már bocs-.-"


Kéretik a problémámra koncentrálni , és abban segítséget nyújtani, avagy esetleg valami más fórumot keresve közölni vadidegen emberekkel, hogy azok mennyire feleslegesek a világ számára, avagy hogy az őt nyomasztó probléma súlyát nem aszerint kell mérni, hogy számára ez mennyire megterhelő, hanem csakis akkor lehet számára súlyos egy probléma, ha nem csak számára súlyos. Előre is kösz.

2010. jún. 24. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!