Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Monster Energy ha sokat...

A Monster Energy ha sokat iszok hashajtó hatású, vagy csak én leszek tőle rosszul?

Figyelt kérdés
a kéktől ami cukor mentes... de lehet hogy nekem az ilyen cukormentesektől van bajom, mert a light colától is ez van.. nem tudom ... de elég gáz.. xD
2010. jún. 23. 09:11
 1/6 A kérdező kommentje:
*iszom :)
2010. jún. 23. 09:14
 2/6 anonim ***** válasza:

mindenkinél máshogy hat


én rengeteget megiszok energiaitalt,nincs semmi bajom,sőt,ha nem ezzel kelek,attol vagyok rosszul

párom kávés,de nálam nincs főzve,igy enerigiaitalozik ő is ha ittvan,neki reggel beinditja a bélműködését:D


ha light ha nem (bár nemtudom mi a jó a lightban...)

2010. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én egyszer megittam egy üveg lightcólát és utána 3 napig fostam meg lázam volt :D
2010. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem csoda hogy rosszul vagy az egész egy kémiai kókány ganyéé, nem nehéz rájönni hogy a mesterséges ki tudja miből előállított vackok nem éppen tesznek jót a szervezetednek.


De egészségére annak aki szereti:D

2010. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából ez előtt még nem ittam cukormentes/kék/ Monstert... de nem hiszem , hogy ez után nagyon fogok..:D
2010. jún. 23. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:

a cukrot szorbittal helyettesítik, és az nagy mennyiségbe hasmenést okoz...:S



[link]


lent ott van hogy egyes hashajtókban is van...

2010. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!