Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Liqour Store-ban előfordulhat,...

Liqour Store-ban előfordulhat, hogy nem eredeti/túlságosan régi italt árulnak?

Figyelt kérdés

Van a közeli Liqour Store honlapján néhány alkoholos ital, amiket máshol (üzletekben) nem tudtam beszerezni. Viszont félek, hogy vajon megbízható-e.


Ezeket ellenőrzik?


2018. jún. 14. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A "Liqour Store" nem valami bolthálózat franchise, szóval az egyszeri válaszoló nem fogja tudni hogy te most éppen milyen boltra gondolsz.
2018. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nemzeti dohánybolt, ahol italokat is árulnak ugye. Már több városban is láttam ilyen néven, azt hittem, van benne valami egység.


De akkor így kérdezem, hogy pl. dohányboltban adhatnak hamis/lejárt termékeket?

2018. jún. 14. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt, hiszen az adó és vámhivatal folyamatosan monitorozza őket. Ez nem ilyen szabadkai piac kategória ahol hamis piákat sózhatnak rá. Csak kíváncsiságból megkérdezhetem milyen italokról van szó?
2018. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Még egy kérdés, az ilyen termékeken is rajta van a zárjegy, ugye? Ajándékba lenne.


Egyébként Van Gogh vodka és Mamont vodka.

2018. jún. 15. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek egyáltalán nem nagy cucc piák. Simán megbízhatsz a boltba.
2018. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!