Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ballagas utanni falatozas!...

Ballagas utanni falatozas! Milyen hidegtalat keszitsek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát,mi rendeltünk és olcsóbban jöttünk ki,mintha főztünk volna sok emberre.Volt rajta fasírt,kolbásszal töltött karaj,rántott karfiol,rántott gomba,rántott szelet,aszalt szilvával töltött csirkemell,plusz kétféle saláta.Ilyenek szerintem jók.

Jó bulizást !És szép ballagás!

2010. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Franciasalálta, majonézes krumpli, sült csirkecomb, fasírt golyók vagy stefánia szelet (tojással töltött fasírt), kolbásszal töltött karaj, sonkatekercs, kaszinótojás és friss kenyér. Esetleg lehet rajta szépen bevagdalt sült virsli és szalonna is. Ezek mind olyanok amiket előre elkészíthetsz, és hidegen is nagyon finomak.
2010. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pulykamellfilét, s.karajt le tudsz egyben sütni jól befűszerezve, megtűzdelve (pl.szalonnával, fokhagymával tűzdelve és borssal, priospaprikával, köménymaggal szórva, vagy grillfűszerben pácolva, vagy a karajt egy finom parasztkolbásszal betöltve, stb.), ha kihűlt, szép vékonyan lehet szeletelni. A tál alapja legyen franciasaláta vagy kukoricasaláta, erre szépen rá lehet fektetni a hússzeleteket. Készíthetsz hozzá tormás sonkatekercset, körözöttel töltött sajttekercset, kaszinótojást. Salátalevéllel, kígyóuborkával, paprikakarikával, paradicsomgerezdekkel szépen ki tudod dekorálni a tálat és mindenki el lesz ragadtatva!
2010. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat! :) jo otleteket adtatok:)
2010. jún. 6. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!én is szoktam hideg vendégvárókat készíteni, pl.vettem fűszeres grillkolbászokat/különböző fűszerezéssel/ megsütöttem és karikára vágtam.ezeket kiflikarikákra raktam, egy kis kocka fetasajttal és egy szem olajbogyóval, illetve egy darabka piros kaliforniai

paprikával fogpiszkálóval átszúrva. mutatós és kiadós falatkák.

aztán van egy jó tojástekercs receptem is, ha érdekel írjál vissza és megírom.

üdv.

2010. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!