Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni pirítotthagymá...

Hol lehet venni pirítotthagymát? Olyat amilyet az amerikai hot-dogba tesznek?

Figyelt kérdés
Miskolcon lehet?
2010. máj. 28. 11:28
 1/6 anonim válasza:
Szerintem sima hagymából készül valami eljárással, nem pirítva árulják. Egyébként szerintem jobban jársz, ha ha sima hagymát felkockázol és megsütsz olajon, az sokkal nem tartalmazna annyi zsírt.
2010. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hagymát beleforgatod lisztbe és hirtelen, bő olajban kisütöd

sültkrumpli sincs a boltban :D

2010. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy Miskolcon hol van, azt nem tudom, de ha Pesten jársz, akkor az IKEÁ-ban nézd meg. Ott lehet kapni zacskóban, készen pirított hagymát.
2010. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csináld meg magad, nagyon egyszerű, és sokkalolcsóbb: lisztbe forgatod a jól darabokra szedett (ez fontos) hagymát, és kisütöd. annyi vele a gond, h a liszt nagyja lepereg róla, de maga a hagyma isteni!
2010. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már összehaverkodtam a mi városunkban az amerikai hot-dog árussal. (remélem a főnöke nem olvassa ezt) Ő olyan rendes, hogy szokott nekem adni külön egy kis dobozkába a hagymából, mert imádom. Azt mondja, hollandiából hozzák azt a hagymát, amit ők használnak. Mi is próbálkoztunk már itthon ezerféleképpen, de nem sikerült olyanra.
2010. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az ikea kajaboltban arulnak dobozos piritott hagymat:)
2010. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!