Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » PICK SZEGED Scooby-Doo felvágo...

PICK SZEGED Scooby-Doo felvágott/virsli - kaptatok mostanában valahol? Tejfehérje érzékeny a gyermekem, csak ezt a fajtát eheti meg, de hetek óta nem látom sehol.

Figyelt kérdés

[link]


Ezek tej- és szójamentes termékek.

Kérdeztem az Intersparban egy eladót, csak annyit mondott, nincs egy ideje, és fogalma sincs, hogy lesz-e még.

Csak nem megszűnt????


2010. máj. 27. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a fajtát de nem hiszem hogy megszünt volna.Én a helyedben felhívnék valakit hátha megoldható hogy rendelj vagy rendeljenek neked valahol itt van sok elérhetőség [link] . Talán meg is tudják mondani a közeledbe hova szállítottak.
2010. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tescoban láttam kb.1 hónapja ilyen termékeket.Nem tudom most van-e náluk. Tényleg érdemes lenne felhívni a gyártót,és ő bővebben tud információt adni.
2010. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is hasonló problémával küzdünk. :-(

Orsi párizsit is adhatsz neki, abban sincs tejfehérje. Itt meg is tudod nézni: [link]

2010. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már nem tudtam tegnap visszajönni, köszi mindenkinek!

Igen, ha továbbra sem találom, megkérdezem a gyártót -megtaláltam én is az elérhetőséget a honlapjukon.

Csak épp annyi név és telefonszám van ott, és nem találtam központi ügyfélszolgálatot, gondoltam egyszerűbb itt a gyak-on megkérdezni gyorsan.


Ja, egy hónapja még én is láttam TESCO-ban ilyet, de most sajna ott sincs. :-(


Köszi az ORSI-s tippet, mindjárt meg is nézem az összetevőket -ugyanis nekünk sajnos szója sem lehet benne... így kissé még nehezebb.

2010. máj. 28. 13:02
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 20.44!

Megnéztem az ORSI-t, és ha nem káprázott a szemem, akkor a Szójamentes párizsi és a RETRO termékek mintha jók lennének nekünk! A honlap szerint se tejszármazék, se szója nincs bennük!

Ezer köszönet! :-) El is indulok ma este vadászni!

2010. máj. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!