Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hatása lehet...

Tényleg ilyen hatása lehet ennek az energiaitalnak?

Figyelt kérdés

az alábbi beszámolót olvastam a Monster energiaitalról:


"a sárga íze nekem nagyon tömény volt, viszont úgy megpörgetett, mint Singer a varrógépet. De nem úgy, mint mondjuk egy fél literes Adrenalin, hogy csak simán felébresztett, hanem ilyen felgyorsult euforikus állapotba kerültem tőle. Ez tegnap volt, ma a kéktől, ami ha jól tudom, csak ízben különbözik, ilyen mértékű hatást nem éreztem, csak kicsit felhúzott."


szóval a sárga tényleg ilyen állapotba hoz vagy csak túlzott a válaszoló?


2010. máj. 5. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen egyénfüggő meg a körülmények is közrejátszanak. én néha szoktam inni energiaitalt, és volt hogy azt éreztem hogy annyira felpörgetett, a szivem gyorsabban vert , teljesen hiperaktív lettem, de legtöbbször csak simán felélénkít kicsit semmi több.
2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én is ittam már energiaitalt,egyideig felpörgetett,de aztán még fáradtabb lettem,mint voltam mielött megittam.
2010. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ittam már sárgát, de én nem tapasztaltam semmi ilyent, csak felrázott.
2010. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én meg ittam energia italt, aztán elálmosodtam és tök jót aludtam. De iszok egy kávét, akkor is utána baromi álmos leszek, aztán talán jó fél óra mulva, ha még nem aludtam el, akkor talán fel is ébredek kicsit :)
2010. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hja, a Monsternak Gabi fogkrém íze van, azt meg se bírtam inni, azt barátom itta meg, de nem lett semmi baja.
2010. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem sem igaz,bár tényleg egyén függő.Belőle sem a bomba,sem a redbull nem vált ki más hatást.Bármelyik után simán el tudok aludni.
2010. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem sem csinál semmit!
2010. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!