Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet meg valahol KÓPÉ felvago...

Lehet meg valahol KÓPÉ felvagottat kapni?

Figyelt kérdés
Ha valaki latott, megirhatna, hogy melyik uzletben! (a parizsihoz hasonlo, csak finomabb, es egy mosolygos figura volt rajta, ha szeletelve volt)
2010. máj. 5. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én emlékszem rá, a gyerekeim szerették. Volt kockás és lóherés is (mármint mintás). A Zalahús csinálta, de felszámolták a céget. Évek óta nem gyártják, szerintem hiába keresed.
2010. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szerettem..
2010. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jajj nekem is annyiszor eszembe jut...imádtam gyerekkoromban...sajnálom, hogy már nem lehet kapni!

bocsánat az offért...de megtetszett a kérdés:)

2010. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe szokott jutni, imádtuk öcsémmel:) Annyira kis mutatós volt, és szerintem a kicsiket így könnyen rá lehetett venni,h megegyék:)
2010. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom nagy kedvence, de sajnos már nem lehet kapni.
2010. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kockás és lóherés? Gyerekarcos volt :) Bár a kockásról rémlik valami... 21 L
2010. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!