Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hmm, te hogy szereted? Nyamiiiii

Hmm, te hogy szereted? Nyamiiiii

Figyelt kérdés
Szereted a tejberizst? és ha igen hogyan? zacskós tejberizs,vagy rizsből készített,kakaóval,vagy esetleg gyümölcscsel?vagy más különlegeséggel?Nekem az lesz a vacsim,most csinálja anyum(nem zacskós,és kakaóval:P )nyamiiiiii...nagyon éhesvagyok már:)nézed majd a megasztárt?én fogom tejberizs evés közbe:)
2010. máj. 1. 19:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

szerintem is az a bandás(ahol a csajszi énekelt) jó volt,meg a nem magyarországi,newyorki hapsi:D

hmm az eperlekváros fincsi lehet:) ezeket kipróbálom majd,amiket irtatok,köszönöm:)

én tegnap este,kakaóval és vaníliás cukorral,és barack befőttel ettem,anyukám pedig vanília fagyival:)

de egyik ismerősöm a palacsintát tejberizzsel tölti meg,és vanília szósszal tálalja..nyamm-nyamm :))

14/L

2010. máj. 2. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!