Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha sokat sportolok, akkor is...

Ha sokat sportolok, akkor is baj, ha este éhes vagyok, és eszek?

Figyelt kérdés
F/15. Hetente 5x edzek (~9 óra tenisz, elég komolyan) és van 1 kondi edzésem is. Nagyon fel van borulva az étrendem, reggelizni évek óta nemszoktam, ált. max a suliban eszek egy szendvicset, vagy veszek egy csokit. Ebéd is ált. kimarad, vagy "uzsonna" helyett szoktam ebédelni (uzsonna időben). Vacsorázni szoktam, de általában utána is pár órára nagyon éhes leszek. Pl. 6kor van vacsi, ált. 10-11ig fentvagyok, 10re megint éhes leszek. Anyám nem engedi, hogy este egyek, mert jaj ha egyszer abbahagyom az edzést dagadt leszek mint apám. Mit tehetek ez ellen? (azon kívűl, hogy megváltoztatom, hogy mikor eszek).

#táplálkozás #este #evés #éhes #éhség este #edzés mellet este
2016. nov. 4. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt 21 éves korig alakul ki a test , másrészt terheled magad , végső soron pedig tél jön és kell a kalória .
2016. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Fizikálisan, megfelelő étrend nélkül csinálhatsz akármilyen és akármennyi edzést, nem érhetsz el jelentős fejlődést. Olvassgass kicsit testépítés-étrend témában a googlin hogy megértsd fontosságát és alapot nyújthat a megfelelő étkezési szokások kialakításában.

Ajánlom a builder.hu-t

Tudom nem testépítésről van szó, de a lényeg ugyanaz az.

2016. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy picit rendezni kéne a kajálásodat. Reggel és délelőtt gyakorlatilag nem eszel semmit. Nyilván nem korán reggel, kelés után kell enni, mert nem esik jól, de 9-ig kéne valami minőségibb kaját enni, és persze ebédelni is. Mivel gondolom kevés időd van, lehet célszerűbb valami husis szendvicset vagy hasonlót enni. Nem csoda, hogy éhes vagy, hiszen este kell behoznod mindent, amit napközben nem eszel meg, ez nem a mozgás miatt van...
2016. nov. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az eddigi kommenteket/tanácsolat!
2016. nov. 8. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!