Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hallottál már az aszpartámról?...

Hallottál már az aszpartámról? És, hogy mi mindenben található?

Figyelt kérdés
Ma hallottam róla részletesebben, és eléggé megdöbbentő volt. Olyan dolgokkal kapcsolatban, amiről nem is gondolná az ember.
2010. ápr. 26. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom édesítőszerekben van.
2010. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az aszpartam maga az édesítőszer.
2010. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ez maga egy édesítőszer.

Igazából ezen akadtam fenn;

[link]

2010. ápr. 26. 20:43
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint az aspartam egy aminosav alkotója..
2010. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Diétás ételekben, italokban, gyógyszerekben található. Ha most arra a sok szörnyűségre gondolsz, hogy 1000 féle rákot okoz, akkor gondolj arra, hogy egy cukorbetegnek nincs más választása. (előző)
2010. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lényegre is tapintottál. Én nem vagyok ebben érintett, de nekik más választásuk nemigen van. De nem csak a diétás élelmiszerekben található. Gyerekvitaminok, energiaital, márkás rágógumi és még sok másban.
2010. ápr. 26. 20:47
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam már én is iyleneket, ez ugyanolyan összeesküvés elmélet mint hogy a fluorides fogkrém mérgező...



Az aspartam nagy mennyiségben hasmenést okoz, ergó nem tudod túladagolni.


Egyébként pedig egy aminosav alkotórésze amiből fehérje épül.

2010. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Cukorbetegnek is van más választása..


Vannak még édesítők pl


Nátrium szaharínát - arról meg azt terjesztik hogy húgyhólyag rákot okoz..


Vagy van mág az a Nátrium Oktenil Szukrinát is, de arról gőzöm sincs mi gondolom az is vmi nátrium só.


Kálium aceszulfám is ott van.

2010. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Alá tudná valaki támasztani, hogy mitől összeesküvés elmélet. ( Nem én nem tudom, hogy miért nem az.) Ha belegondolunk reálisnak tűnik, mert nem hinném, hogy létezne ebben az esetben konkurencia. Legalábbis én nehezen képzelem. De ha vannak ötletek osszátok meg nyugodtan.

2010. ápr. 26. 20:51
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

MItől összesküvés elmélet az hogy a World Trade Center a sátán miatt dölt össze?


Unatkozó Mádiadolgozók akiknél uborkaszezon van de valahogy hozni kell a havi normát és valamivel növellni kell a nézettséget mert ebből élnek



Ennyi...

2010. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!