Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Változatos, rendhagyó tízórait...

Változatos, rendhagyó tízórait szeretnék. Pár tippet adnátok?

Figyelt kérdés
Olyan tízórait szeretnék ami könnyen elkészíthető , nem túl laktató de finom legyen. lehetőleg ne keljen sütni.Olyan kellene ami hidegen finom. esetleg gyümölcsös is lehet .

2016. szept. 2. 19:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
53%
alma?
2016. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
42%

Szia!

Szerintem igaza van az első válaszolónak, a te körülírásodra az illik. Van belőle több fajta, tehát változatos is egyben.


May

2016. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Alma bőségtál! Különböző típusú almákból egy egy szelet.
2016. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Almasaláta.
2016. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Alma szalontüdővel.
2016. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Én szendvicsekkel szoktam kísérletezni. Különböző zsömlék (magvas, sajtos, stb.), különböző szalámik, sajtok és zöldségek, olykor főtt tojás mennek bele. Gyerekkoromban mindig a szokásos vizes zsemle megvajazva + zala szalámi volt a menü és elképesztően untam. De ha változatos a szendvics, az is lehet finom.

Lehet vinni még pl. gofrit is vagy gyümölcssalátát, sima salátát. Oké, hogy a gofri sütős de én pl. előző este sütöm meg és marad belőle reggelre.

Ja és az alma, természetesen. :) Viccen kívül mindig viszek egy gyümölcsöt (alma, banán, mandarin, kiwi) vagy joghurtot a szendvics mellé.

2016. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
almás zsemle, almasaláta, almás joghurt
2016. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Kis adag gyümölcsös nyers zabkása. Sosem laknék vele jól, de elég sok kókusszal és mazsolával, kókusztejjel finom :D


Vagy gyümölcsös krémek, pudingok, bizonyára kismillióféle ilyen van, avokádóval, tejtermékkel, tojással vagy csak simán maga a gyümölcs. A nem túl leves meggy pl. olyan pudinggá áll össze turmixolva, natúr, hogy csak na, de amúgyis lehet sűríteni, én konjacliszttel szoktam.


S persze vannak gyümölcssaláták, de azokhoz nem értek. Bár nem kell elbonyolítani, vegyes gyümölcs, kis fűszer, citromlé...

2016. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 aperitif ***** válasza:
52%
Különböző krémek, pástétomok, például padlizsán-, tojás-, szardínia-, vagy májpástétom, sajtkrémek, zakuszka, ajvár. Aztán egy sima szalámis, vagy sonkás szendvicset is fel lehet dobni egy levél salátával, pár szelet uborkával, vagy paprikával, mustárral, tormával, pár karika kemény tojással. Ezeken kívül csak olyanok jutnak eszembe, amit sütni kell.
2016. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

tortilla megkenve vékonyan mogyoróvajjal, rá gyümölcsszeletek (pl barack, de lekvár is jó), felteker :)

Befőttes üvegben előző este zabpehely vagy zabpelyyhes műzli + ízlés szerint magok, aszalt gyümik összekever +tej (legjobb mandulatejjel, de gyümölcslével is lehet), hűtőbe tesz, reggel táskába dob. kanalat is vigyél hozzá :)

2016. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!