Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet itt Budapesten valahol...

Lehet itt Budapesten valahol Beef Jerky-t (szárított marhahúst) kapni valahol és ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Van egy oldal - [link] - ahonnan lehet ilyesmiket rendelni, csak a bökkenő az, hogy ez a bolt Nyíregyházán van, én meg Pesten. És nem szeretnék egyetlen darabért hetekig várni, meg plusz postaköltséget fizetni. Tehát ha van ilyen bolt itt (Pesti viszonylatban), és ha valaki tudna ezügyben segíteni, annak nagyon hálás lennék!
2010. ápr. 21. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Zoltán58 válasza:

A XIII. Ker. Tátra utca 31 szám alatt van egy britt üzlet. ott lehet kapni beef jerky-t

Itt a linkje az oldaluknak: [link]

2015. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Igen!.Az árkádban,a müllerben lehet kapni.Finom! :)
2016. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én a Müllerekbe szoktam látni de itt tudsz rendelni is, azz eredetiből:

[link]

2016. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Amúgy a jenkiknél lehet hogy ez az über alles de én nem dobtam el az agyamat tőle. Kis 25 g-os zacskóért fizettem 680 ft-ot és ezekből vettem 4 db-ot (a változatosság kedvéért). Először is, baromi sok benne a bors, nemtom miért. Nagyon szeretem a paprikás cuccokat, de az agyonborsozott cuccoktól mindig égett a gyomrom. Másodszor, ízre nem rossz, de sajnos a jóhoz túl kevés és túl drága. Állagra hasonlít az agyonfűszerezett cipőtalphoz. Maradok inkább a jóféle házi, ropogós szalonnapörcnél.
2016. júl. 20. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!