Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet itt Budapesten valahol...

Lehet itt Budapesten valahol Beef Jerky-t (szárított marhahúst) kapni valahol és ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Van egy oldal - [link] - ahonnan lehet ilyesmiket rendelni, csak a bökkenő az, hogy ez a bolt Nyíregyházán van, én meg Pesten. És nem szeretnék egyetlen darabért hetekig várni, meg plusz postaköltséget fizetni. Tehát ha van ilyen bolt itt (Pesti viszonylatban), és ha valaki tudna ezügyben segíteni, annak nagyon hálás lennék!
2010. ápr. 21. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
szárított rénszarvas nem jó? mintha láttam volna az ikeában
2010. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
54%
a nyugati pályaudvaron a pékség mellett
2010. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló:

Sajnos az általad említett helyen chipsen kívül mást nem kaptam. Valószínű, hogy összekeverted a kettőt.

Tudna valaki más segíteni?

2010. ápr. 23. 17:22
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Nem, nekem szárított marha kéne. Gondolom ha már rénszarvas, akkor jó drága és valószínű hogy nincs sok köze a Beef jerkyhez.
2010. ápr. 23. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Hú, de érdekes ez. Még soha nem hallottam ilyenről. Mire jó? Magában megeszed, vagy elkészíted?
2010. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez? [link]


de szerintem olcsóbban kijössz, ha kifizeted a 670 Ft postaköltséget

2010. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Amit te ajánlottál az a szárított sonka. Ilyesmit már ettem. Egyébként valószínű, hogy a nyíregyházi bolton kívül nem lesz más választásom...

2010. ápr. 24. 17:39
 8/15 anonim válasza:
Egyszer azt hallottam, hogy a Culinaris boltokban lehet néha kapni. Keress rá, több is van a városban.
2010. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 f1223 válasza:
Szia, én sajnos nem tudok neked abban segíteni, hogy Pesten hol lehet kapni, de te nem tudod véletlenül, hogy Nyíregyházán hol lehet ehhez hozzájutni vagy mi a címe? Néztem azt a webcímet is, amit írtál de nekem vmi teljesen mást hozott fel :)
2010. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Itt van:


[link]

2010. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!