Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Árulnak még a Lidl-ben rizsfőz...

Árulnak még a Lidl-ben rizsfőzőgépet?

Figyelt kérdés
Vagy már megszűnt, vagy lesz még később? Vagy van, csak nálunk (kisváros) nincs sose mikor nézem?

2016. aug. 15. 16:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

"igen, akár lehetnék olyan agyatlan is mint te, állhatnék 15-20 percet a tűzhely mellett, kavargathatnám, nézegethetném... "

Vagy akár meg is tanulhatnál rizst főzni.

Egyiket sem kell csinálni.

2016. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Én aztán igazán lusta vagyok, amit csak lehet, leegyszerűsítek. Viszont erre még én sem költenék. Rizst főzni az egyik leg kevesebb gonddal járó dolog. Pár pillanat alatt megpirítom kis zsiradékon, felöntöm vízzel, sózom, lefedem, és kis lángon hagyom beledagadni a vízbe. Mellette sem kell lenni. Egyszer ránéz az ember hogy áll, abból már tudja, mennyi idő múlva kell ismét menni, hogy lezárja.

Ha valaki mellette áll és kavargatja 15-20 percig, abból nem is csoda, ha nem lesz jó rizs...

2016. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

Bárcsak rizst főzni tudnátok annyira, mint lepontozni... :) :) :)

Megpukkadhattok :)

2016. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

De nem az volt a kérdés milyen egyszerű rizst főzni. Szar, pergős, ehetetlenül száraz magyar rizst könnyű. FInom, puha, ragacsos ázsiai rizst úgy, hogy ne égjen le és ne is essen szét nem egyszerű, és igenis mellette kell állni. A te tudatlanságodat minősíti, ha ezt nem érted meg. Az, hogy te felteszed a zacskós uncle benses szart főni, nem egyenlő azzal, hogy tudsz főzni.


A kérdés pedig a rizsfőzőgép kaphatóságáról szólt, nem pedig arról, hogy a sok szockó mami hogy készíti el a száraz komcsi rizst.

2016. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Jajj megint itt ez a hülye az ehetetlen pergős rizzsel? :D :D :D

Igen szegényes lehet az étkezési kultúrád, ha nálad a szar ragadós rizs a non plusz ultra. :D

2016. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom tisztában vagy-e vele, hogy a rizs Ázsiából származik, ahol kicsit több hagyománya van, és valahogy mégis a ragacsos rizst részesítik előnyben.


Egyedül a hozzád hasonló panepatkányok gondolják úgy, hogy a rizsnek száraznak, szétesősnek kell lennie és az úgy van jól... :/ De mint mondtam a te bajod, a te szegénységi bizonyítványod.

2016. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

az aldis, lidlis műszaki cikkek nagy része minőségben bőven az árkategóriáján túl van, nem mellesleg 3 év garanciával


rizsfőző időszakosan van mindkettőben, ázsiai hét körül


és ha elfogy, akkor szépen megkéred az ügyfélszolgálatukat telefonon és ha tudnak szereznek neked

2016. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%
Felpontoztam!
2016. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!