Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a cukrász süteményt...

Szeretitek a cukrász süteményt? Vagy inkább a házit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Házit jobban,de a cukrász sütemények is finomak!És nem a bolti(Auchan) süteményekre gondolok,mert ott is lehet tortát kapni,de egy hányadék az egész!!
2010. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

a cukrász sütik nekem nagyon édesek. az egyetlen cukrász süti, amit megeszek az a linzer. :D

em házi süti :P de ritkán eszem édeset... :D

2010. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt! Kár, hogy Bp-en kevés igazán minőségi cukrászda van :-(

Amúgy bármit megsütök én is :-)

2010. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
is-is
2010. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
00:12! Elmondanám neked hogy ha neked az Auchan torta nem ízlik, tudnék neked olyan cukrászdát mutatni ami nem nem ízlene, vissza is jönne, pedig külsőre minőségibbnek tűnik... Az Auchanban elég finomak a sütemények, legalábbis a másik 2 hipermarketénél jóval finomabbak
2010. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mostanában (mivel sok házi sütit sütök) a cukrászdai süti jön be. De nem mindegyik.

Nagyon szeretem a somlóit (amit én nem tudok jól csinálni) illetve a krémest.


Egerben van egy nagyon jó cukrászda (Boldizsár Cukrászda - Agria Park), ahol valódi süteményt árulnak, nem pedig sütemény formára faragott cukrot. Pont annyira édesek a sütik, amennyire kell, nem émelygősek. S a teájuk is fantasztikus (Manuel) Kár, hogy csak két havonta egyszer jutok el hozzájuk.


A házi sütit inkább sütni szeretem, mint enni. :D

2010. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!