Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A fürdőszobai víznek miért...

A fürdőszobai víznek miért van más íze, mint ami a konyhában van?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
lehet koszos a cső, vagy vízköves.
2016. máj. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már több házban is próbáltam és mindenhol ugyanez volt a helyzet.nem mondanám ,hogy a fürdőszobában rosszabb az íze,de semmikép sem ugyan olyan.lehet,hogy igazad van köszönöm a választ
2016. máj. 18. 02:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A konyhában többször engednek vizet, így a csö jobban átmosódik, a fürdöszobai csövekben meg sokáig áll.
2016. máj. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs más íze, csak a tudatalatti szerint más.

Kérj meg valakit, engedjen mindkét helyről egy pohárba, úgy hogy te nem látod. És kóstold meg így.Ha így is elsőre eltalálod melyik honnan származik, akkor tényleg más ott a víz, ami szerintem is a csőben pangástól van. Ki kell engedni egy kicsit mielőtt a pohárba engeded.

2016. máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk is más ízű a két helyiség vize, de nálunk a fürdőszobai a jobb. rendszeresen onnan engedek vizet inni. a konyhában kissé állottnak, műanyagosnak érzem az ízét. valószínűleg a használat az oka: a fürdőben nagyságrendekkel több víz fogy /mosógép, zuhany, wc, mosakodás, fogmosás stb/ míg a konyhában napi néhány liter /mosogatás meg ami a főzéshez szükséges/. ergó a fürdőben mindig friss víz áll rendelkezésre, nem pang hosszú órákig a csőben.
2016. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!