Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csoki? Na de melyik?

Szyszke kérdése:

Csoki? Na de melyik?

Figyelt kérdés
Ki melyik csokit szereti és miért szereti azt jobban mint a többit? kíváncsi vagyok:)
2010. ápr. 9. 13:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én szinte mindegyiket, mindig másikat kívánok. :) De a mikulásos csokikat én sem szeretem. Meg a gagyikat sem, bár vannak már egész finomak azok között is. Most egy csokító jöhetne. :D
2010. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nagyon szerettem a táblás Nestlét, sajnos már nincs. Egyébként Boci tejcsoki ala nature. Vagy chilis étcsoki. És kihagyhatatlan a fehér csokoládé, amit egyszer ettem Szlovákiában, olyat, mint az, azóta sem találtam.
2010. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

boci fehércsoki

boci natur tejcsoki

kinderből bármelyik kivéve ami puffasztott rizzsel van tele

kókuszos rúd (belsejében fehér csik van,nemtudom a nevét)

2010. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

13.35 -nek

az nagyon jó hogy te a második vagy...és akkor én ki vagyok?:D

2010. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
MILKA :)
2010. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én a tejcsokit és az étcsokit imádom! A tejcsoki kedvencem: MILKA.
2010. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nálam az étcsoki mindenek felett áll. Egyszer kóstoltam 99 %-ost, na azt nem bírtam megenni, de ezek már a szélsőségek. :) Márkák közül a Tibi csoki a kedvencem, mostanában olyanokat találnak ki, hogy csak lesek. A rumos-diós nagyon finom és a kakaódarabos az újak közül. Egyébként epres és sima étcsoki bármikor jöhet. Egyszer valaki feltalálhatná a meggydarabokkal dúsított konyakos étcsokit (tudom van konyakmeggy, de az jöhetne táblás változatban is). :)


Hűtősök közül piros pöttyös, az a kókuszos nem tudom mi a neve, és Szamba.

2010. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Milka az bármilyen mennyiségben jöhet ...éppen most ettem egy milka tojást :D


étcsokiból meg minél nagyobb százalékban tartalmaz kakaót, annál jobb...(80%-os :D)

2010. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Tejcsokoládé, olvadó-bubborékos-Boci, Milka
2010. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Utálom a csokit... a tej nekem túl édes, az ét meg túl keserű! Amit egyedül el tudok rágcsálni, az az After Eight, meg nagyritkán egy kinder tojás :)


20L

2010. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!